Znaleziono 63 wyniki

autor: erica
pt cze 25, 2021 5:35 pm
Forum: Wszystko i nic
Temat: komputer
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 19

Re: komputer

Nie ma lekko ze sprzętami- są one potrzebne, ale im więcej się z nich korzysta tym szybciej się psują. Warto więc mieć na uwadze takie usługi, jak outsourcing it . Zwłaszcza, gdy operujemy sprzętem firmowym, to tutaj wręcz musowo trzeba byłoby postawić na taką opcję.
autor: erica
pt maja 28, 2021 9:48 pm
Forum: Budowa
Temat: Projekt domu
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 1216

Re: Projekt domu

A gdzie znajdę konkretne projekty na takie https://dreamwoodhouse.com domy modułowe? Czy wiecie do kogo mogę się zwrócić? Pytam, ponieważ chciałabym wybudować sobie szybko , niewielkim domek. Doszłam do wniosku, że najkorzystniej wyjdzie mnie budowa takiego domu modułowego.
autor: erica
pt maja 28, 2021 9:29 pm
Forum: Energia słoneczna
Temat: Montaż paneli na ziemi?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 111

Re: Montaż paneli na ziemi?

Ja w tym zakresie się nie znam... Ale może warto byłoby zgłosić się do firmy respectenergy , która oferuje po prostu dostawę prądu pozyskiwanego całkowicie z odnawialnych źródeł. U nich będziecie mieć całkowitą pewność, że wasz prąd jest nieszkodliwy dla naszego środowiska.
autor: erica
pn kwie 26, 2021 10:34 pm
Forum: Edukacja / Biznes / Finanse
Temat: Fotowoltaika
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 113

Re: Fotowoltaika

Niezależnie od tego jaką firmę prowadzicie czy też chodzi o wasz dom, to warto też postawić na firmę respect energia, która ma ogromną wiedzę, doświadczenie w zakresie zielonej energetyki. U nich możecie kupić prąd pozyskiwany w stu procentach z odnawialnych źródeł. Także warto rozważyć ich ofertę.
autor: erica
czw kwie 01, 2021 10:12 pm
Forum: Ogrody
Temat: Rośliny do ogrodu
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 381

Re: Rośliny do ogrodu

W sumie wiecie, gdzie jeszcze możecie sprawdzić rośliny do ogrodu ? Na stronie pokato.pl. Jest to portal ogłoszeniowy na którym można znaleźć praktycznie wszystko... Także wydaje mi się, że tam możecie wpaść na ciekawe i zarazem korzystne oferty.
autor: erica
czw kwie 01, 2021 9:36 pm
Forum: Wnętrza
Temat: Piękna kuchnia
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1074

Re: Piękna kuchnia

Kuchnia w sumie nie tylko musi być piękna, ale i praktyczna. Zatem powinna być odpowiednio wyposażona. Warto wybierać jednak sprawdzone produkty, przykładowo sztućce od sola lausanne . Wtedy macie pewność co do solidności, trwałości i również wysokiej estetyki.
autor: erica
śr mar 31, 2021 9:02 am
Forum: Wszystko i nic
Temat: reklama dla firmy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 49

Re: reklama dla firmy

Z całą pewnością warto również tutaj poznać na czym polega metoda design thinking , bo zanim się zdecydujemy na reklamowanie swoich produktów, ich sprzedaż warto wiedzieć z jakich opcji możemy skorzystać. Firma scislak/com może was nakierować najlepiej w tym zakresie, a oni mają spore doświadczenie ...
autor: erica
wt mar 30, 2021 2:09 pm
Forum: Uroda / Moda / Zdrowie / Dzieci
Temat: Dbanie o nasze zdrowie
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 2503

Re: Dbanie o nasze zdrowie

To co jeszcze jest ważne, to przykładowo odpowiednia higiena miejsc intymnych u mężczyzn, czy kobiet. Wiecie nietrudno jest złapać infekcje, a po co się potem męczyć z nieprzyjemnymi dolegliwościami? Dlatego najlepiej byłoby zadbać po prostu o właściwą higienę.
autor: erica
wt mar 30, 2021 1:11 pm
Forum: Uroda / Moda / Zdrowie / Dzieci
Temat: Sklep z odzieżą
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 489

Re: Sklep z odzieżą

Zapewne lubicie markowe ubrania, taka jak ;). Co? Przyznajcie się... No, dobra a czy w ogóle zastanawialiście się jaka jest przykładowo historia danych firm. Przykładowo tutaj visciolafashion/com/emporio-armani-5-ciekawostek-na-temat-marki,b28.html możecie poczytać sobie czym się różni emporio arman...
autor: erica
ndz mar 28, 2021 10:27 pm
Forum: Remonty
Temat: Co na dach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 94

Re: Co na dach

"Skoro jesteśmy przy temacie budowy dachu, to możecie poczytać sobie tutaj blachotrapez.eu/pl/blog/ocieplenia-i-izolacja-dachu-jakie-materialy-wybracjak powinna wyglądać dobrze wykonana izolacja dachowa. Tam dowiecie się o materiałach, jakie warto zastosować etc."