Znaleziono 40 wyników

autor: aksamitna
czw paź 26, 2023 8:49 am
Forum: Wszystko i nic
Temat: Firma budowlana
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 8814

Re: Firma budowlana

W takiej firmie to codziennie sporo się dzieje, także trzeba mieć oczy dookoła głowy jak to mówią ;) Jeśli masz lub będziesz mieć problem z klientami którzy nie chcą płacić no to masz kontakt do aforti collections a oni dzięki nowoczesnym narzędziom windykacyjnym poradzą sobie bardzo szybko.
autor: aksamitna
czw paź 26, 2023 8:47 am
Forum: Wszystko i nic
Temat: Usprawnienie własnego biznesu
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 14766

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Jeśli chcesz by Twój biznes sprawniej się rozwijał no to pomyśl o współpracy z aforti factor. Dzięki im produktom faktoringu niepełnego pomagają zapewnić szybki dostęp do środków finansowych, które mogą wspomóc dynamiczny rozwój biznesu.
autor: aksamitna
czw paź 26, 2023 8:45 am
Forum: Wszystko i nic
Temat: jak założyć firmę jednoosobową przez internet?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1556

Re: jak założyć firmę jednoosobową przez internet?

Na pewno są jakieś odpowiednie pomoce w w tej kwestii, wystarczy odpowiednio poszukać a wszystko na pewno da się ogarnąć. Już wiesz komu powierzysz sprawy związane z księgowością? bo ja mogę z pełną świadomością polecić Ci spółkę aforti ac, która w takich tematach jest zdecydowanie najlepsza.
autor: aksamitna
pt mar 31, 2023 1:29 pm
Forum: Uroda / Moda / Zdrowie / Dzieci
Temat: Treningi
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 13660

Re: Treningi

Sport to zdrowie - każda osoba która trenuje może to samo potwierdzić. A jeśli miejsce gdzie dbamy o swoją formę potrzebuje remontu itp, to warto wspomnieć o programie #DobraDrużynaPZU. Wystarczy wypełnić formularz na https://www.pzu.pl/dobra-druzyna do 21 kwietnia i można zyskać nawet do 15 tys. do...
autor: aksamitna
wt mar 28, 2023 2:25 pm
Forum: Wszystko i nic
Temat: Firma budowlana
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 8814

Re: Firma budowlana

W takich fizycznych zawodach to szczególna uwagę należy zwrócić na to jak ochraniamy dłonie. Co prawda większość przedsiębiorców stawia na porządne rękawice Mercator Medical S.A https://emercator.com/product/gogrip-orange?utm_source=Pos&utm_medium=Link&utm_id=xyz. Chodzi tutaj między innymi o wytrzy...
autor: aksamitna
pn mar 20, 2023 8:37 pm
Forum: Ogrody
Temat: prowadzenie magazynu
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 11227

Re: prowadzenie magazynu

Prowadzenie takiego biznesu z pewnością łatwe nie jest, dlatego trzeba wszystko dokładnie mieć pod kontrolą. Należy w pierwszej kolejności zapewnić pracownikom odpowiednie warunki w tym porządną odzież roboczą. Przede wszystkim należy zadbać o dłonie a tutaj sprawdzą się rękawice nitrylowe https://e...
autor: aksamitna
pn mar 20, 2023 8:34 pm
Forum: Budowa
Temat: odzież robocza
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2647

Re: odzież robocza

Wiele osób kupuje w sieci dosłownie wszystko także odzież roboczą. W sumie to coś w tym jest, bo można trafić na takie nitrylowe rękawice https://bit.ly/408amjS które bez wątpienia są porządnym elementem jeśli chodzi o odzież roboczą. Jest to najlepsza ochrona dłoni pracownika.
autor: aksamitna
wt mar 14, 2023 9:43 am
Forum: Wszystko i nic
Temat: Używany samochód
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 16297

Re: Używany samochód

Ja posiadam auto i całe szczęście już wcześniej się zaopatrzyłam w informacje Jak przygotować samochód na wiosnę. Dzięki temu w tak słoneczną pogodę mam świetnie prezentujący się samochód :)
autor: aksamitna
śr lut 08, 2023 9:38 am
Forum: Technologie / Motoryzacja
Temat: Brzydki zapach w samochodzie
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3601

Re: Brzydki zapach w samochodzie

A to przecież można bardzo łatwo temu zaradzić, poprzez jakąś zawieszkę zapachową. Zajrzyj na https://showcarshine.pl/ a tutaj znajdziesz takie i inne rzeczy potrzebne do pielęgnacji swojego samochodu.
autor: aksamitna
wt gru 20, 2022 5:40 pm
Forum: Wszystko i nic
Temat: Używany samochód
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 16297

Re: Używany samochód

Jeśli masz używane auto to koniecznie pomyśl o tym Jak przygotować samochód na wiosnę. Zima niedługo się tak naprawdę się skończy, także trzeba się przygotować żeby później wiedzieć co i jak działać.