Dżonko
Posty: 18
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Panele słoneczne opłaca się?

Post autor: Dżonko »

Oczywiście, że tak. Inwestycja średnio zwraca się po 5 latach już, więc to naprawdę szybko. Panele stają się coraz bardziej popularne przez to. Ja polecam kontakt z nimi - ecocalma/pl/ To specjaliści w tym zakresie. Są w stanie ogarnąć cały temat w dwa tygodnie.

erica
Posty: 59
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Panele słoneczne opłaca się?

Post autor: erica »

Z tego co zauważyłam to, coraz częściej ludzie decydują się również na usługi respect energy. Jest to firma, która dotychczas działa na rynku europejskim, a teraz już na polskim. Mimo, że u nas usługi świadczą od krótkiego czasu to już cieszą się pozytywnymi opiniami. A dostarczają oni prąd pozyskiwany z najróżniejszych źródeł odnawialnych. Ich oferta z tego co wiem jest bardzo opłacalna.

Didi14
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:21 am

Re: Panele słoneczne opłaca się?

Post autor: Didi14 »

Moim zdaniem panele słoneczne są opłacalne mimo że jest to spora inwestycja. Można zorientować się w kwestii dofinansowań.Mało tego oszczędzamy na rachunkach a przede wszystkim dbamy o środowisko korzystając z energii słonecznej i nie jesteśmy jak słynni smogowiecze😁 Dla tych co nie w temacie podsyłam link smogowicze/pl/

pyrtek
Posty: 66
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Panele słoneczne opłaca się?

Post autor: pyrtek »

W moim odczuciu tak. My zakładaliśmy z firmą passive-instal/pl/ - świetnie wszystko zrobili, porządnie, dokladnie a nie na odwal się co się zdarza jak czytałam w innych firmach

zuzula12
Posty: 50
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Panele słoneczne opłaca się?

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem tak opłaca się. Polecam kontaktować się w tej sprawie z firma panele fotowoltaiczne Poznań ta firma zamontuje u Ciebie profesjonalnie wydajną instalacje fotowoltaiczną oraz dobiorą odpowiednie panele słoneczne, które będą bezawaryjnie działać przez wiele lat. Polecam ich serdecznie.

ODPOWIEDZ