deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: deborah »

Polecacie instalacje fotowoltaiczne Kraków? Planuję zamontować panele bezpośrednio na gruncie obok domu jednorodzinnego. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zastanawiającym się nad zakupem paneli fotowoltaicznych zdecydowanie polecam usługi firmy fotowoltaika bydgoszcz . Są to specjaliści, którzy pomogą Wam z wszelkimi sprawami związanymi z instalacją fotowoltaiczną.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: wesołek »

Ależ owszem zastanawiam się nad takim rozwiązaniem bo jednak dzięki temu możemy znacznie obniżyć rachunki za prąd. Ale zanim podejmę taką decyzję to chcę wiedzieć jak najwięcej na ten temat. I tak okazało się, że moja kuzynka założyła takie panele. Więc podesłała mi namiary na te firmę kobo-energy/pl/fotowoltaika-swiebodzice/ którą poleca. Także na pewno zadzwonię do nich i o wszystko się wypytam.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: bajobaj »

W sumie temat bardzo dobrze znam, bo sama się w nim orientowałam, ale jak to będzie i czy się jednakowoż uda, to sama nie wiem. Na razie zerkam jedynie tutaj hymon/pl/panele-fotowoltaiczne-warszawa/ na rozwiązania w kwestii paneli i wydaje mi się, że to będzie sensowne. Co wy na to? Decydowalibyście się?

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: milena49 »

Ja też niedawno czytałam o panelach słonecznych i dowiedziałam się, że już po kilku tygodniach inwestycja się zwraca, bo rachunki są niższe. Słyszałam, że liderem w branży jest firma ABC SUN ENERGY, która działa na rynku od wielu lat i ma duże doświadczenie w tej kwestii. Działają w Łodzi i okolicach. Usługę wykonują kompleksowo. Tutaj ich znajdziecie g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-Lodz?share .

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: AleksandraP »

Jeśli zastanawiacie się nad systemem fotowoltaicznym to polecam skontaktować się ze specjalistami z firmy Wasta. Na wasta/com/pl/fotowoltaika-opole-i-panele-fotowoltaiczne/ znajdziecie wszystkie informacje dotyczące fotowoltaiki, ale od siebie mogę powiedzieć, że zdecydowanie warto rozważyć takie rozwiązanie :)

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: mojra »

Oczywiście że warto - ja zainwestowałam w taką instalację i jestem naprawdę zadowolona, rachunki za prąd spadły do minimum. Montaż instalacji wykonała firma instalacje fotowoltaiczne grudziądz , z której jestem zachwycona.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że warto inwestować w instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła, które pomagają obniżyć rachunki. Na stronie universun/pl/blog/ulga-termomodernizacyjna-fotowoltaika/ możecie dowiedzieć się czym jest ulga termoizolacyjna. Dowiecie się komu przysługuje, jakie warunki trzeba spełnić aby ją otrzymać. Na montaż pompy ciepła, instalacji fotowoltaicznej czy też innego produktu lub usługi termomodernizacyjnej maksymalnie odliczyć można do 53 tys, więc to bardzo pokaźna kwota.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: Luza »

Tak, zdecydowanie fotowoltaika się opłaca. Taką inwestycję można finansować w różny sposób. Są np. dotacje albo kredyty. Najlepiej całość przedyskutować z firmą, która zajmuje się takimi instalacjami. W województwie pomorskim możecie odezwać się do nich 4oze/pl/ . Polecam, bo mają kompleksową ofertę. Pomagają także w temacie finansowania.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Instalacja fotowoltaiczna

Post autor: pyrtek »

Mi się bardzo dobrze wspólpracowało z firmą - passive-instal/pl/ Są bardzo rzetelni, mają duże doświadczenie i przede wszystkim niesamowicie się przykładają do montażu

ODPOWIEDZ