Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Samochód na wodór

Post autor: Pono »

Czy w obliczu problemów energetycznych warto planować samochód na wodór?

Sajon
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 14, 2020 2:17 am

Re: Samochód na wodór

Post autor: Sajon »

Myślę, że możesz mieć bardzo dużo racji kierując swoje zainteresowania w kierunku paliwa wodorowego. Do tego nie będzie trzeba kupować żadnych surowców, za to technologię. Paliwo wodorowe to jak na razie trochę pieśń przyszłości, nie mamy jeszcze ani oferty samochodów ani miejsc do tankowania wodoru. Można więc wstępnie rozpoznać temat od strony teoretycznej. Na portalu Notatek/pl znalazłam studenckie notatki z zajęć akademickich. notatek.pl/wodor-paliwem-przyszlosci-omowienie

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Samochód na wodór

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z zamiennymi częściami do samochodu lub wyposażeniem do garażu, to mogę Wam polecić ofertę, z której sam niejednokrotnie korzystałem - sosulski/pl/o-firmie . Nigdy nie było najmniejszego problemu z dostawą.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Samochód na wodór

Post autor: mrozek »

Jeżeli planujecie zakup nowego samochodu to sądzę, że zainteresować Was może na przykład Mitsubishi salon: technotop/pl/mitsubishi/samochody-nowe/. Słyszałam sporo o tych samochodach - i były to same pozytywne opinie. Polecam się zainteresować.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Samochód na wodór

Post autor: milka »

Jesli chcesz zadbać o silnik swojego motocyklu to tutaj ceramizer/pl/sklep/motocykl-cm-ceramizer-do-silnikow-motocyklowych-czterosuwowych/ znajdziesz bardzo dobry preparat! Chroni i regeneruje. Cena jest według mnie przystępna a jakosć bardzo dobra. Warto stosować takie preparaty.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Samochód na wodór

Post autor: piotrowska »

Więcej zdecydowanie jest aut elektrycznych, w tym takie jak ten https://finder.porsche.com/pl/pl-PL/sea ... 1500003115 świetny taycan jakiego można zobaczyć w salonie porsche centrum sopot, jak dodtą nie widziałam lepszego samochodu elektrycznego niż ten

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Samochód na wodór

Post autor: mojra »

Z tego co wiem, to wiele osób korzysta z oferty http://dyniewicz.pl/pl/ na wynajem samochodów. Zerknijcie na ich stronę internetową - tam znajdziecie wszystkie informacje. Myślę, że zainteresuje was to :)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Samochód na wodór

Post autor: czoko752 »

Interesujące.
___
przysmaki treningowe dla psa

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Samochód na wodór

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja myślę o tym by nawiązać współpracę z https://mmtuning.com.pl/chip-tuning/ . Ogólnie osoby tutaj pracujące mają naprawdę wielkie doświadczenie także usługi są tutaj świadczone na wysokim poziomie i w dobrej cenie

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Samochód na wodór

Post autor: grażynka011 »

Myślę, że spodoba wam się też jednak Oferta wycieraczek do szyb samochodowych - OXIMO . Jeżeli chodzi o wycieraczki to są one bardzo starannie wykonane, dodatkowo też działają one bez żadnych problemów co jest też ważne

ODPOWIEDZ