synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Stworzenie warsztatu

Post autor: synia »

A macie odpowiednią wiedzę, aby prowadzić taki warsztat? Jeśli nie, to myślę, że warto się w nią zaopatrzyć. Dostępne są różne kursy i szkolenia, ale też można różne informacje zdobyć w sieci. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Na pewno należy dowiedzieć się co to jest skok gwintu. Należy również zorientować się jaki jest prawidłowy sposób jego mierzenia. Przemyślcie koniecznie ten temat.

Bigi12
Posty: 207
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Stworzenie warsztatu

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chcesz stworzyć funkcjonalny warsztat to najpierw zrób listę potrzebnych rzeczy bo jest tego sporo i będzie to wydatek. Na pewno oprócz narzędzi będzie potrzebny porządny regał najlepiej metalowy jak te regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Mają oni w ofercie meble warsztatowe które wytrzymają duże obciążenia i są w różnych wymiarach.

Dżonko
Posty: 143
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Stworzenie warsztatu

Post autor: Dżonko »

W każdym warsztacie na pewno przydadzą się porządne metalowe regały, sklepy jula w polsce mają szeroki wybór takich regałów. Zerknijcie sobie. Do warsztatu regały muszą być solidne, dobrze wykonane, a nie pierwsze lepsze. W końcu wiadomo, że w warsztacie warunki bywają różne.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Stworzenie warsztatu

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że w każdym warsztacie przyda się nitownica. Połaczenia nitowe mogą być wykonane za pomocą nitów, nitonakrętek czy nitotrzpieni. Wszystko zależy od tego jaki materiał chcecie ze sobą połączyć. Pozwalają na szybki oraz trwały montaż, natomiast demontaż połączenia w odróżnieniu od połączeń śrubowych wymaga mechanicznego usunięcia złącza. Zapobiega to rozłączeniu elementów w sposób samoistny lub wskutek niepożądanej ingerencji.

Mniejsza1999
Posty: 134
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Stworzenie warsztatu

Post autor: Mniejsza1999 »

"Szukasz akcesoriów rzeźbiarkich? Ale nie wiesz na jaką markę postawić? W sklepie adriatech/pl znajdziesz produkty od światowej klasy producentów. Zamawiając u nich, masz gwarancję jakości, trwałości i najkorzystniejszej ceny. Szczególnie polecam kołki drewniane i dłuta Beavercraft :)

Sprawdźcie sami - sklep narzędziowy Adriatech Wrocław
"

Monika
Posty: 325
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Stworzenie warsztatu

Post autor: Monika »

Wiele z Was wspominało tutaj o regałach. Moim zdaniem bardzo praktyczne są na przykład regały paletowe, wykorzystywane często w magazynach. Można je zamówić na przykład w firmie amRACK, której oferta dostępna jest na stronie internetowej amrack/pl/regaly-paletowe/. Polecam się z nią w wolnej chwili zapoznać ;)

mrozek
Posty: 191
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Stworzenie warsztatu

Post autor: mrozek »

Na pewno przydadzą się różne elektronarzędzia do warsztatu. Polecam więc wejść na stronę bezprzewodu/pl/pl/p/Pilarka-tarczowa-do-metalu-203mm-M18-FMCS66-0C-Milwaukee/1775 . Tam znajdziesz bardzo duży wybór najróżniejszych elektronarzędzi.

zorba
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Stworzenie warsztatu

Post autor: zorba »

Stworzenie warsztatu to jest całkiem fajna sprawa, dla osoby, która ma takie zainteresowanie i chce przy tym zarabiać. Warto wówczas rozejrzeć się za dobrej jakości narzędziami. Można je kupić na przykład w tej hurtowni budowlanej narzedzia-krab/pl/ . Mają świetny asortyment dla wielu różnych branż i potrzeb.

ODPOWIEDZ