deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Okna Vetrex

Post autor: deborah »

Chciałabym zamontować dobrej jakości okna Vetrex Kraków w domu. Gdzie polecacie kupić?

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Okna Vetrex

Post autor: czoko752 »

W temacie okien to tutaj okna.waw/pl/poradnik/okna-idealne-do-lazienki macie poradnik jakie będą dobre do łazienki. Mi on pomógł z wyborem okien do mnie, nie wiedziałem jakie się nadadzą. No i są solidne, dobra jakosć, mi na tym jednak zależało.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Okna Vetrex

Post autor: matys »

W zasadzie producent nie jest taki ważny, jak samo wykonanie. I dlatego najważniejsza jest jakość. Na pewno okna drewniane Rzeszów są polecane w mieście, ale z kolei okna wielkiej firmy na D mają słabe opinie. I dlatego ja nie będę się pakowała w coś, co nie ma sensu. Już wolę piękne, naturalne drewno.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Okna Vetrex

Post autor: Luza »

Raczej miejsce zakupu nie jest tak ważne, jak producent okien. Bo to on odpowiada za ich jakość i parametry techniczne. Dlatego moim zdaniem należy wybierać okna markowe, od najlepszych producentów. Sprawdźcie okna marki Drutex. Polecam, bo sama korzystam i się sprawdzają. Nowoczesny design, wysoka energooszczędności, solidne okucia, profile. To okna na lata. Na ich stronie drutex/pl/ możecie sprawdzić jakie opcje są obecnie dostępne.

ODPOWIEDZ