deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Produkcja wypełniaczy kartonowych

Post autor: deborah »

Produkcja wypełniaczy kartonowych - chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która wynajmuje konwertery, tworzące ekologiczne wypełnienia. Jaką możecie mi polecić?

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Produkcja wypełniaczy kartonowych

Post autor: tonga »

ja też planuję działać w branży produkcyjnej ale myślę o własnej linii kosmetyków :) Do takiej produkcji niezbędne są odpowiednie surowce chemiczne. A te można zamówić w firmie Oqema oqema/pl/. Od lat zajmują się importem oraz dystrybucją surowców. Solidna jakość, rozsądne ceny, sprawna realizacja zamówień.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Produkcja wypełniaczy kartonowych

Post autor: czoko752 »

W produkcji warto stawiać na automatyzację procesu, to naprawdę ogromne ułatwienie i usprawnienie pracy. Myślę, że w każdej dużej firmie warto inwestować w technologie, a w wielu podmiotach nawet trzeba. Na szczęście instalacja linii technologicznej jest teraz dość prosta i łatwo można ją przenieść, a nawet są specjalne firmy, które mogą nam w tym pomóc, jak eurelo/pl/ Zawsze warto szukać dopasowanych do swoich potrzeb rozwiązań. Trzeba sobie ułatwiać prowadzenie biznesu :)

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Produkcja wypełniaczy kartonowych

Post autor: galaretek »

Przydać się tu może też jakaś owijarka. Nie jestem tu ekspertem, ale chyba najlepszą ofertę w tym zakresie może być https://www.filmat.eu/oferta/owijarki-d ... iarka.html . Z tego co widziałem to ceny mają jak najbardziej konkurencyjne. Jeżeli jest tu jakiś fachowiec to koniecznie musi zdać swoją opinię.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

ODPOWIEDZ