karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

KURSY

Post autor: karol3222 »

Dzisiaj dowiedziałem się o zdz.katowice/pl/ . Jestem bardzo ciekawy ile osób skorzysta z tej oferty.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: KURSY

Post autor: Mniejsza1999 »

"zukasz bardzo dobrej szkoły, która idealnie przygotuje cię do egzaminu na prawo jazdy?

Jeśli tak, to polecam szkołę Automobilklub Polski :)

Mają bardzo bogatą ofertę w atrakcyjnych cenach :)

Znajdziesz tam kursy na kat. A, B, B+E, C, C+E i D :)

Sprawdźcie sami ofertę szkoły - prawo jazdy automobilklubpolski
"

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: KURSY

Post autor: Monika »

Z tego, co się orientuję, to sporo ciekawych kursów ma w swojej ofercie również firma szkoleniowa Human Skills. W jej ofercie można znaleźć na przykład ciekawe szkolenie zarządzanie szkoleniami. Jak sądzicie, dla osób na jakich stanowiskach mogłoby ono być najbardziej przydatne?

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: KURSY

Post autor: bebefa »

Cześć, zastanawiam się, czy interesowała Was kiedyś sprzedaż doradcza i to, jak przy jej pomocy robić naprawdę dobre wyniki. Uważam jednak, że najważniejsze jest to, by budować w sobie przekonanie, że chcę, że pomagam, że próbuję. Bez tego nic nie będziemy w stanie mogli zrobić.

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: KURSY

Post autor: Bonia »

Polecam także szkolenia umowy cywilnoprawne. Każdy się może tego bać na początku, ale to nie jest trudna rzecz i po prostym szkoleniu nie będziecie już wydawać pieniędzy na prawników i
konstruowanie umów cywilnoprawnych

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: KURSY

Post autor: grażynka011 »

Jeśli chodzi o szkolenia to dobrym wyborem jest http://beautyestetic.com.pl/szkolenia/m ... ua-sha.php . Można tutaj zdobyć naprawde wielką wiedzę i wiele nowych umiejętności

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: KURSY

Post autor: hadzik »

skoro już dzielimy sie informacjami na temat ciekawych kursów to co powiecie na szkolenie z komunikacji w zespole ? myślę, ze zdobyta na nim wiedza przyda się każdemu, kto na co dzień pracuje w grupie. Oferta firmy Human Skills jest zresztą bardzo rozbudowana, każdy znajdzie coś dla siebie.

ODPOWIEDZ