zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego, z kosmetykami naturalnymi, suplementami oraz witaminami, to osobiście mogę Wam polecić ofertę sklepu, z którego sam niejednokrotnie korzystałem. Oferta jest bardzo rozbudowana, znajdziecie na niej m.in. serum z retinolem .

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: mrozek »

Polecam poczytać sobie także więcej o inhalacjach: nowafarmacja/pl/blog/inhalacje-z-soli-fizjologicznej-na-kaszel-czy-to-skuteczne . Z tego artykułu dowiecie się, czy takie inhalacje są skuteczne. Uważam, że taka wiedza jest bardzo przydatna.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: milka »

Ja nie jestem zadowolona z Polskiej służby zdrowia. Dlatego leczę się prywatnie. Chcę też prywatnie wykonać badanie wes. Jest to badanie, które wykrywa różne choroby genetyczne. Uważam, ze warto je wykonać szczególnie u dzieci.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: sokol »

Warto także zajrzeć do Apteki Galen. Oni w swojej ofercie również mają bardzo duży wybór kosmetyków do pielęgnacji. To także różne leki i suplementy: aptekagalen/pl/para-farm-90kaps .

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: czoko752 »

Zdecydowanie, Nasza forma fizyczna świadczy o Naszym zdrowiu. Ostatnio znalazłem ciekawy artykuł na temat tego, jak pozbyć się tkanki tłuszczowej bodytec20/pl/sposoby-na-zmniejszenie-poziomu-tkanki-tluszczowej . Podobno trening EMS działa cuda. Korzystaliście z takich treningów?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: mojra »

Przede wszystkim powinniście się przygotować na zbliżający sezon przeziębień, w szczególności jeśli macie dzieci, które chodzą do żłobka i przedszkola. U nas w tym okresie niestety nie da się funkcjonować bez aspiratorów od helpmedi/com/pl/kategoria-produktu/ciaza-i-dziecko/ do noska. A wy jak sobie radzicie?

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja nie tak dawno znalazłam bardzo dobrego chirurga masterhand/pl/zabiegi-chirurgiczne/ . Powiem wam, że tutaj zabiegi chirurgiczne wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Bonia »

Znowu jesień i się zaczynają katary i przeziębienia. Korzystam ostatnio z aerozoli do nosa dla dzieci conakatar/pl/ w formie zapobiegawczej i jest na razie OK. A Wy czym się posiłkujecie przy katarze?

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: piotrowska »

dokładnie, dlatego już kupiłam multilac baby żeby uzupełnić ilośc dobrych bakterii w jelicie

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: majsterka »

Zakup maski antysmogowej wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem. Na stronie sklepu Dragon Mask znajdziecie duży wybór takich masek. Tutaj dowiecie się więcej na ten temat: dragonmask/pl/maski-antysmogowe-casual .

ODPOWIEDZ