Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Zabawki edukacyjne

Post autor: Soki »

Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się zamówić dobrej jakości zabawki edukacyjne dla dziecka? Od dłuższego czasu szukam czegoś sprawdzonego, więc jeśli korzystaliście z takich ofert to koniecznie dajcie znać. W internecie dużo dobrego czytałem o tej stronie https://www.landtoys.pl/pl/c/Zabawki-edukacyjne/401 . Co o niej sądzicie?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: burza »

W każdym etapie życia dziecka jest waży rozwój i edukacja. Mój syn jest już dzieckiem szkolnym i ostatnio zakupiłam mu nowy komputer by było łatwiej mu się uczyć. Znalazłam go na itnes/pl/ gdzie mają świetny wybór w sprzęcie i możesz go dopasować do potrzeb dziecka ale także w dobrych cenach.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: milena49 »

Zabawki edukacyjne to świetny pomysł, ale warto czasami dać się dziecku po prostu trochę pobawić, bez większych walorów edukacyjnych. Skakanka, trampolina czy np. taka zabawkiiszkola/pl/pl/p/PILKA-NOZNA-LASER-/4738 prosta piłka - z pewnością przypadną dziecku do gustu. Może nie mają walorów edukacyjnych, ale z pewnością dadzą mnóstwo zabawy i pozytywnie wpłyną na kondycję fizyczną.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: bonyard »

Można poszukać zabawek edukacyjnych tutaj - jest nich naprawdę bardzo duży wybór. I też jestem zdania jak poprzednicy, że takie zabawki mają dużo więcej sensu niż te które są tylko i wyłącznie nastawione na rozrywkę i nie mają żadnych walorów edukacyjnych

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: Elka »

Wybór zabawek edukacyjnych jest ważny, bo wpływa na rozwój dzieci. Słyszałam, że wielu rodziców kupuje zabawki montessori . Są one dostępne na tulisie/pl. W ich ofercie są też takie akcesoria jak ubrania, pieluchy, nosidełka, książki czy kosmetyki dla mam i dzieci. Sklep z każdego zakupu przekazuje bezpłatnie 1% dochodu na rzecz biednych dzieci. Warto ich w tym wspierać.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: Bakeneko »

Cóż najlepiej to zakupić odpowiednie produkty ekstrazabawki/pl/Jeep-Pick-up-4x4-c2788 mają bardzo fajne zabawki dla dzieci w odpowiedniej cenie.

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: aksamitna »

Zabawki z reguły warto już kupować właśnie te edukacyjne, żeby zabawa była jednocześnie nauką. Teraz jest bardzo duży wybór najróżniejszych rzeczy dla dzieci, ale najlepiej wybrać to co polecają mamy ewpa-sklep/pl/ewpa-forum/viewtopic.php?f=6&t=37&sid=05db08ed9a7bd4880451850b2405de67 .

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: pośrednik »

Nie tylko zbawki są ważne w edukacji dzieci. Ale też i ksiażeczki. Dla najmłodszych bardzo dobra jest ta propozycja tu taniaksiazka/pl/jadzia-petelka-mowi-czule-slowka-barbara-supel-p-1520933.html Książeczka barwnie ilustrowana, z prostym, krótkim tekstem. Zachęca dziecko do pierwszych wyzwań - jak umycie ząbków. siusiania do nocnika itp.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: Kreśka »

Ja jestem pod wrażeniem jak rynek zabawek edukacyjnych się ostatnio rozwinął! Naprawdę szczęka po prostu opada. Na solectric.sklep/pl/apitor-2 macie bardzo fajne roboty edukacyjne. Może wasze dzieci się już nimi bawiły kiedyś? :)

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: bajobaj »

Powiedzcie mi, jak myślicie, czy takie coś jak zabawki dla dzieci to fajny pomysł na prezent? W sensie miałam na myśli te zabawki w wersji drewnianej. Wiem, że nie wszyscy są w stanie nam coś zaproponować sensowniejszego, ale może na coś jeszcze warto zwracać uwagę ? Na pewno będę zobowiązana, jeśli nam poradzicie.

ODPOWIEDZ