Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Nowe czasy - teleporady, video konsultacje - HIT czy KIT?

Post autor: Igielnik »

"Nowe czasy - teleporady, video konsultacje - HIT czy KIT?



Czy waszym zdaniem lekarz poprzez nawet video rozmowę jest w stanie tak samo przebadać człowieka jak na miejscu?

czy to wszystko jakas masakra?
"

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Nowe czasy - teleporady, video konsultacje - HIT czy KIT?

Post autor: Tikabum »

"Myślę, że to zalezy od sytuacji, bo w niektórych takie video porady się bardzo przydają.

My swojego czasu siedzieliśmy na kwarantannie chociaż nic nam nie było i w trakcie ja się pochorowałam, nie wiem jakieś przeziębienie zwykłe i nie miałam jak iść do lekarza, i wtedy umówiłam się przez

kataloglekarzy.telemedi/com/specjalizacja/lekarz-ogolny-internista na rozmowę video, normalnie następnego dnia lekarz zadzwonił, obejrzał, wypisał receptę i kuzynka mi odebrała w aptece, wiec w takich przypadkach naprawdę wg mnie to jest dobra rzecz, na awaryjne przypadki.
"

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Nowe czasy - teleporady, video konsultacje - HIT czy KIT?

Post autor: Igielnik »

W sumie racja, na waryjne sytuacje lepiej tak niż sie męczyć

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Nowe czasy - teleporady, video konsultacje - HIT czy KIT?

Post autor: czoko752 »

Moim zdaniem to super sprawa, bo nie trzeba chodzić do lekarza i umawiać się na wizyty. Ja natomiast zastanawiam się ile trwa katar , bo nie wiem, czy to już czas, żeby umawiać się na konsultację, czy jeszcze poczekać, aż samo przejdzie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nowe czasy - teleporady, video konsultacje - HIT czy KIT?

Post autor: zuzula12 »

Zdecydowanie preferuje tradycyjne wizyty, z pewnością można podczas nich uzyskać pełną i profesjonalną pomoc. Miałem spory problem z moimi stopami, dlatego zdecydowałem się skorzystać z usług podolog warszawa ursynów , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i wiele porad w temacie mojego problemu.

ODPOWIEDZ