czoko752
Posty: 96
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: czoko752 »

Oczywiście to bardzo ważne, aby dbać o zdrowie szczególnie gdy już się na coś choruje. Bardzo ważne jest to, aby wiedzieć jak o siebie dbać i skąd brać odpowiednie akcesoria. Na stronie: https://diabetyk24.pl/srodki-do-pielegnacji znajdują się środki dla pielęgnacji dla cukrzyków. Jest to oferta sklepu dla cukrzyków z największym asortymentem i możliwością realizowania recept.

Dżonko
Posty: 26
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: Dżonko »

Ja staram się gotować zdrowo bo ważne jest dla mnie to, żeby dzieci jadły zdrowo. Tutaj https://fitorsweet.pl/pl/c/Ziola-i-przyprawy/31 kupuję wiele bio produktów. Teraz przeglądam sobie ekologiczne przyprawy, czas zamówić kolejny zapas ;) To nie jest dużo drożej, więc warto. Trzeba wiedzieć co się je i z jakiego źródła.

zuzula12
Posty: 297
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku staram sie zdrowo odżywiać oraz regularnie ćwiczyć.

ochrona przed szkodnikami

pośrednik
Posty: 51
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: pośrednik »

Zaczyna się powoli okres w którym będziemy narażeni na różne infekcje. Dlatego ja już teraz chcę się zaopatrzyć w leki na gardło Bo właśnie najbardziej mam wrażliwe gardło. A ból przy przełykaniu nawet napojów jest bardzo nieprzyjemny. Dlatego ja za wczasu uzupełnię moją domową apteczkę.

bonyard
Posty: 89
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dbanie o nasze zdrowie

Post autor: bonyard »

U mnie sprawdza się metoda ćwiczeń. Dzięki regularnym treningom nie dość że moje ciało czuje się wiele lepiej, to i wygląda tak jak zawsze chciałam. Najważniejsza jest motywacja. Ja zamówiłam nawet kilka urządzeń do domu ze strony https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... l-966.html dzięki którym mam tą świadomość że muszę jednak ćwiczyć

ODPOWIEDZ