deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Psychiatra

Post autor: deborah »

Psychiatra online - co sądzicie o tego typu wizycie? Jest tak samo skuteczna, jak wizyta w gabinecie?

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Psychiatra

Post autor: papilotka »

Nie wiem bo nigdy nie korzystalam :) A jesli chodzi o psychiatre, to tutaj damian/pl/zdrowie-psychiczne/ maja bardzo dobrych specjalistów :) I co najwazniejsze nie trzeba czekac dlugo na wizyte,a dla mnie to podstawa :)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Psychiatra

Post autor: grażynka011 »

Jeżeli chodzi o dobrego psychiatrę to śmiało mogę polecić wam psychiatra-gabinet/pl/ . Sama odbyłam terapię tutaj i powiem wam, że udało mi się w końcu wyjść z depresji, bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Psychiatra

Post autor: paździoch »

Ja nie sądzę, by wizyty online były lepsze od wizyt stacjonarnych. Lekarz przez to może sporo pominąć w diagnostyce pacjenta. Ja chodzę zawsze do gabinetu na Łobzowskiej w Krakowie, do pana doktora Dariusza Rudasia. Raczej tych wizyt online bym nie chciał, a w gabinecie u pana doktora dobrze się czuję.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Psychiatra

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem wizyta stacjonarna u lekarza moze być sporym problemem, zwłaszcza w obecnych czasach, dlatego polecam Wam sprawdzić usługi lekarza online, gdzie bez problemów uzyskacie l4 online . Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Psychiatra

Post autor: dolores »

Może ktoś z Was poleci psychiatra Siemianowice ? Szukam od jakiegoś czasu, zależy mi na kimś sprawdzonym. Zainteresowała mnie poradnia neuro-care/pl/poradnie-i-centra/poradnia-zdrowia-psychicznego . Co o niej sądzicie ? Chodził ktoś z Was do niej ? Jeśli tak to chętnie poznam Waszą opinie

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Psychiatra

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na https://justynasabala.pl/ ? Sama zastanawiam się nad terapią tutaj, ponieważ słyszałam, że odbywa się ona na wysokim poziomie, dodatkowo też koszty nie są jakieś zbyt wygórowane

ODPOWIEDZ