Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Przeszczep włosów

Post autor: galaretek »

Witam! Czy ktoś z was zna jakąś sprawdzoną klinikę, która oferuje przeszczep włosów? Szukam kogoś naprawdę profesjonalnego. Wczoraj poszperałem trochę w internecie na ten temat i trafiłem na tą stronę https://www.san-medical.pl/oferta/przes ... etoda-fue/ . Co o niej sądzicie? Faktycznie jest warta uwagi? Dajcie znać proszę, dzięki wielkie za pomoc!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: wąż »

Niestety ja miałam dosyć duży problem z nadmiernym łysieniem, włosy wypadały mi garściami. Nie mogłam zupełnie tego zahamować. W artykule drturowski/pl/pl/przeszczep-wlosow-warszawa/ dowiedziałam się dokładnie na temat tego jak wygląda przeszczep włosów i zdecydowałam się na zabieg. Pierwsze efekty przeszczepu pojawiły się już po kilku miesiącach.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: firanka »

W Łodzi jest klinika Novoderm novoderm/pl/przeszczep-wlosow/ która oferuje między innymi zabieg przeszczepu włosów. Mają dobre opinie i przede wszystkim wiele zadowolonych pacjentów którzy z pewnością wiele by Ci mogli powiedzieć co tam się dzieje w ten placówce. Ja też za jakiś czas będę się do nich wybierała.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Przeszczep włosów

Post autor: zuzula12 »

"Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych włosów i dlaczego?



raport VIN
"

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: milka »

Myślę, że peruka jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Tutaj perukaradom/pl/peruki-naturalne-radom/ bez problemu kupisz peruki naturalne i syntetyczne. Wybór jest ogromny! Ja myślę o długich blond włosach. Zawsze o takich marzyłam, ale moje niestety są dość słabe i powoli rosną.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Przeszczep włosów

Post autor: Bakeneko »

Tez o tym myślałem, ale przed warto też spróbować wszelkich dostępnych środków. Na przykład często wybierany zestaw przeciw wypadaniu Hairlxr od https://hermzlabs.pl - to ciekawa opcja

ODPOWIEDZ