Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Komoda dziecięca

Post autor: galaretek »

Zastanawiam się ostatnio sporo nad zakupem komody dla mojego dziecka. Szukam więc jakiejś ciekawej oferty z atrakcyjnymi cenami. Możecie coś polecić ciekawego? Sporo dobrego słyszałem o tym sklepie https://www.bami.pl/10-komody . Może warto na coś się u nich zdecydować? Co uważacie na ten temat? Czekam na wasze odpowiedzi.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Komoda dziecięca

Post autor: zuzula12 »

"Długo szukałem takiego sklepu, wielkie dzięki za poradę.



anonse erotyczne
"

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Komoda dziecięca

Post autor: milena49 »

Fajnie że myślisz o komodzie w pokoju dziecięcym. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które z pewnością się sprawdzi. Mam namiar na fajnego producenta takich komód. Popatrz tutaj topeshop/pl/ stylowe, eleganckie w różnych modelach i dobrych cenach. Bez problemu wybierzesz coś co będzie pasowało do całej aranżacji.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Komoda dziecięca

Post autor: pyrtek »

U nas super sie sprawdzaja meble firmy dekort - producent pieknie wykancza kazdy element, sa stabilne i dobrej jakosci :)

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Komoda dziecięca

Post autor: milena49 »

Komody są bardzo uniwersalnym meblem. Sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Zwłaszcza popularne ostatnio komody białe lakierowane , które pasują niemal do każdej aranżacji. Salon, pokój dzienny czy właśnie pokój dziecka - w dobrych sklepach meblowych jest zawsze spory wybór modeli. Więc jeśli szukasz takie komody zerknij na sklep Meble24sklep/pl. Tak mają szeroki asortyment w tym temacie.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Komoda dziecięca

Post autor: mojra »

A wiesz jak urządzisz cały pokój dla dziecka? Jeśli brakuje ci pomysłów, to przecież możesz zajrzeć na stronę pokojmlodziezowy/pl/ Na pewno znajdziesz tutaj jakąś aranżację, która ci się spodoba.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Komoda dziecięca

Post autor: grażynka011 »

A czy zastanawialiście się jak ładnie pomalować pokój wzory ? Powiem wam, że bardzo wiele ciekawych porad możecie znaleźć w dulux/pl także warto tutaj zajrzeć

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Komoda dziecięca

Post autor: Dżonko »

Ja myślę oo pokoju dziecięcym. Czytam różne porady https://mebel4u.pl/blog/pokoj-malej-ksi ... li-glownej i szukam inspiracji. Córa już jest na tyle duża, że trzeba coś podziałać żeby miała swój kąt. A jak wyglądają pokoje Waszych maluchów?

ODPOWIEDZ