Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Hurtownia odzieży

Post autor: galaretek »

Planuję od jakiegoś już czasu zamówić ubrania z hurtowni odzieży. Czy wiecie może na jaką ofertę warto się obecnie zdecydować? Rozmawiałem o tym ze swoim znajomym i ten polecił mi https://comwear.pl/ . Faktycznie warto się na nich skusić? Mają oni dość przyzwoite ceny za ubrania. Koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: zuzula12 »

Ja chciałabym wam polecić śpiworek do spania dla rocznego dziecka to takie ubranko które dzieci uwielbiają. Chętnie w tym śpią bo jest im ciepło wygodnie i miło. Ja też jestem spokojna o swoje dziecko jak śpi w takim śpiworku.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: destruction »

Mam własny sklep internetowy z odzieżą i cały asortyment nabywam w hurtowni wolka-hurt/com/ z Wólki Kosowskiej. Mają bardzo szeroki asortyment, jak i również wzornictwo, więc współpraca z nimi to strzał w dziesiątkę - biznes naprawdę dobrze przędzie. Myślę, że skoro szukasz odzieży, a zależy Ci na wysokiej jakości, to u nich znajdziesz co potrzeba.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: Monika »

Są sposoby, żeby kupować odzież taniej. Można to robić nie tylko w hurtowniach, ale również w outletach internetowych. Ostatnio na przykład natknęłam się na ofertę takiego outletu pepegi.eu/pl/producers/salomon-1538574955.html, gdzie można kupić między innymi markowe rzeczy Salomon. Każdy, kto miał z tą marką do czynienia wie, że jest ona warta uwagi.

ODPOWIEDZ