bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Treningi

Post autor: bonyard »

Moim zdaniem domowa siłownia to świetny pomysł i nawet nie tylko ja tak uważam. W końcu coraz więcej osób organizuje sobie takową. Gdybyście również się zdecydowali to w sklepie sport-blast/pl/ znajdziecie profesjonalne wyposażenie do swojej siłowni

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Treningi

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o treningi to polecam wykorzystać ofertę marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html gdzie zakupisz rower stacjonarny lub sztangi czy hantle. Niezależnie czego potrzebujesz tutaj masz możliwość zakupu w dobrej cenie i nawet w systemie ratalnym jeśli brakuje ci środków. Na pewno z nimi treningi będą skuteczne.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Treningi

Post autor: bebefa »

W sumie ja lubię niecodzienne treningi, dlatego podoba mi się, że można poszukać aktywności niecodziennych. Na przykład sportowo można sięgać po coś takiego jak trampoliny ogrodowe z siatką i drabinką , żeby ogólnie poruszać się przy miłej zabawie. To daje wiele, ja sama wiem, bo próbowałam czegoś podobnego.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Treningi

Post autor: mrozek »

A czy są tutaj fani jazdy na rowerze? Dla mnie to najlepsza forma treningu. Warto wiedzieć, że w sieci można zamówić akcesoria do rowerów: dobrerowery/pl/bidon-kross-pure-500ml-czerwony . Uważam, że takie zakupy online są bardzo wygodne.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Treningi

Post autor: mojra »

Swoje treningi z powodzeniem możecie wykonywać również na siłowniach zewnętrznych. Jeżeli o mnie chodzi, to naprawdę szczerze polecam wam ofertę fitpark/pl/silownie-zewnetrzne.html Jest to producent urządzeń siłowych.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Treningi

Post autor: erica »

Trenować można w najróżniejszy sposób- wszystko zależy od was...Ja przykładowo lubię biegać, ale też i jeździć rowerem. I tutaj muszę napisać, że robię całkiem spore dystanse... Aktualnie planuję kupić tutaj wygodnyrower/pl/rowery/damskie/ nowy rower, bo mój już nawet zaczął się teraz psuć.

IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Treningi

Post autor: IgnacyK »

Zdziwilibyście się, jak wiele może zdziałać odpowiednie przygotowanie do treningu, nie bez powodu guru fitnessu zawsze nawołują do konsultacji z lekarzem zanim zacznie się trenować ;) Odkąd byłem na treningu motorycznym w klinice enel sport w WWA to całkiem zmieniłem postrzeganie biegania i całej motoryki ciała. Kojarzycie taki rodzaj treningu? :D Jak nie to zachęcam do poczytania no i oczywiście do spróbowania.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Treningi

Post autor: Bakeneko »

W ostatnim czasie tak się wkręciłam, że zapisałam się nawet na zajęcia z boksu na mojej siłowni just-fit-studio-formy/pl/trening-boks/ Jestem już po paru zajęciach i powiem wam, że to jest zupełnie inny rodzaj wysiłku 8-) Mimo kilku lat spędzonych na siłowni, po pierwszym treningu o mały włos nie wymiękłam, super sprawa! :D

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Treningi

Post autor: zuzula12 »

Jak często spędzacie czas na siłowni i czy posiadacie swoje ulubione siłownie? Jeżeli lubicie aktywnie spędzać czas to polecam Wam sprawdzić ofertę siłownie zewnętrzne , ponieważ jest to doskonałe rozwiązanie, pozwalające na trening na nowoczesnym sprzęcie na zewnątrz.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Treningi

Post autor: czoko752 »

Szczerze mówiąc, wolę po prostu spędzać aktywny czas z rodziną, niż chodzić na siłownię. Bardzo lubimy organizować sobie wycieczki rowerowe. Ostatnio jednak, popsuł mi się pedał w rowerze i muszę go sobie wymienić. Tutaj goride/pl/dartmoor znalazłem pedały rowerowe w dobrej cenie, ale nie zamawiałem nic z tego sklepu. Czy ktoś z Was u nich zamawiał?

ODPOWIEDZ