Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Treningi

Post autor: galaretek »

Hej, jak się zabieracie do treningów? Zamierzam zacząć w tym miesiącu dbać o swoje zdrowie, jednak kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Może macie jakieś przydatne porady? Dużo dobrego od znajomych słyszałem o tej stronie https://www.trenujzdrowiej.pl . Co o niej sądzicie? Myślicie, że warto korzystać z ich tekstów i porad? Dajcie znać, dzięki.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Treningi

Post autor: burza »

Bardzo fajnym urządzeniem do trenowania w domu jest rowerek stacjonarny. Trafiłam na bardzo ciekawą ofertę na marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html . Mają duży wybór i każdy może upatrzeć sobie odpowiedni dla siebie dodatkowo ceny też są fajne.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Treningi

Post autor: wesołek »

Każdy rodzaj treningu jest dobry i pomocny w gubieniu zbędnych kilogramów. Ale że ja wolę inne rozwiązania dlatego też szukam jakieś dobrej i sprawdzonej kliniki urody w której będę mogła nie tylko skorzystać z wiedzy i doświadczenia fachowców ale także ze sprzętów które pozwolą mi na wyrzeźbienie takiej idealnej sylwetki. I tak też trafiłam na tę klinikę newbodyline/pl/ dzięki której moja sylwetka będzie dokładnie taka o jakiej marzę

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Treningi

Post autor: bebefa »

A wiecie, że treningi też mogą być zabawą? Tak, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę takie ceneolokalnie/pl/lodz/trampoliny trampoliny.Sama się przekonałam, jakie to świetne, ale też i jakie wyniszczające, w takim sensie, że następnego dnia się po prostu na wszystko narzeka ;) . Masakra, ale chętnie wrócę.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Treningi

Post autor: erica »

Treningi dobrze byłoby oprzeć zdrową dietą, a cateringi które znajdzie tutaj dietly/pl/catering-dietetyczny/dabrowagornicza mają sporo do zaoferowania. Możecie wyszukać taką dietę pudełkową, która w pełni sprosta waszym oczekiwaniom- smakowym, jakościowym, kalorycznym. Dlatego warto się tam rozglądnąć i wyszukać dla siebie najlepszy wariant diety.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Treningi

Post autor: milena49 »

Niezależnie od formy treningu i dyscypliny, warto dążyć do perfekcji. Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim jak tu wswietnejformie/pl/przygotowanie-motoryczne-wroclaw/ , czyli o przygotowaniu motorycznym. Poczytajcie trochę, mi taki trening bardzo pomógł osiągać lepsze rezultaty w mojej głównej dyscyplinie.

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Treningi

Post autor: Aldona »

ja mam tak że w każdej wolnej chwili staram się trenować bo sport to zdrowie. Ostatnio testuję takie odżywki od 7Nutrition 7-nutrition/com/ i musze przyznać że na prawde działają. Mam więcej energii zarówno w dni treningów jak i na codzień. No i widze także poprawę mojego metabolizmu i mam większą wytrzymałość na bieżni :D

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Treningi

Post autor: matys »

Każdy z nas ma prawo trenować dosłownie to, co mu się spodoba, nie ma co do tego odwołania, jednak trzeba to robić z klasą, żeby nie przekroczyć pewnych granic. Ja na pewno zainteresuję się zajęciami futsalu. Na stronie ligafutsalu/com/ przeczytałam,że oni mają nawet swoją własną ligę. To zwiększyło moje zainteresowanie tym sportem.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Treningi

Post autor: synia »

A tutaj fitrepublic/pl/co-daje-skakanie-na-skakance-poznaj-efekty-tego-cwiczenia/ już zaglądaliście? Czasem naprawdę proste ćwiczenia mogą okazać się naprawdę pomocne. Koniecznie dowiedzcie się jakie efekty daje skakanie na skakance. Wydatek na takie akcesoria nie jest wysoki, a korzyści naprawdę wiele. Pomyślcie koniecznie o takim rozwiązaniu. Myślę, że warto.

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Treningi

Post autor: Malina »

By ćwiczenia sprawiały nam przyjemność,ważny jest też odpowiedni strój.Wiadomo,że inaczej ubierzemy się na rower,inaczej na siłownię, a jeszcze inaczej do gry w koszykówkę.Ważne są więc odpowiednie buty sportowe damskie koszulki,getry,wszystko to nie powinno krępować naszych ruchów,powinno być wygodne i przewiewne.

ODPOWIEDZ