zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: zorba »

Odnośnie odchudzania i nie tylko można wiele ciekawych informacji przeczytać na tym nowym portalu dla kobiet My-V. Któraś z Was go może już czytała? Ja dopiero się o nim dowiedziałam, ale zamierzam zajrzeć. Siostra go bardzo wychwala i twierdzi, że tak wspaniałej kobiecej strony jeszcze nie spotkała. Osobiście bardzo jestem jej ciekawa.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: Kasieńka »

Co myślicie o zabiegu modelowania ciała jako sposobie pozbycia się tkanki tłuszczowej? Koleżanka miała wykonany ten zabieg w SkinClinic w Warszawie i powiem wam że efekty są super. Sama zastanawiam się właśnie nad tym zabiegiem i usunięciem cellulitu.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: bonyard »

Moja najlepsze metoda na odchudzanie się to trening. Nawet korzystam z pomocy trenera, plus to że sprzęt posiadam w domu. Teraz na stronach typu marbo-sport/pl/product-pol-9537-Orbitrek-elektromagnetyczny-Unix-Ex-Kettler.html można zamówić niezbędny sprzęt naprawdę tanio

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: synia »

A korzystaliście już z kalkulatora tkanki tłuszczowej ? Jeśli nie, to warto wykorzystać to narzędzie. Tutaj fitrepublic/pl/kalkulator-tkanki-tluszczowej/ sobie zerknijcie. Możecie w ten sposób sprawdzić czy mamy ilość takiej tkanki w normie czy też trzeba starać się ją zmniejszyć. Poza tym na tej stronie znajdziecie również wiele innych ciekawych informacji, które mogą się przydać.

Awatar użytkownika
baryla58
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:00 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: baryla58 »

Odchudzanie to ciężka sprawa. Trzeba być naprawdę cieprliwym.
Czym jest nazwa? To, co zwiemy różą, pod inną nazwą równie by pachniało.

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: anya »

To prawda... Odchudzanie to trudna sprawa... Człowiek męczy się i męczy, i często nie wychodzi wszystko po naszej myśli. Warto więc tutaj dietly/pl/blog/bledy-podczas-odchudzania poczytać sobie, jakie najczęściej popełniamy błędy podczas odchudzania. Na pewno wam się spodoba ten artykuł.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Odchudzanie

Post autor: papilotka »

ja regularnie odwiedzam pania dietetyk w odchudzanie.medicover/pl/ udalo mi sie zrzucic juz kilka kilogramow, ale to dopiero poczatek mojej drogi, mialam duza nadwage i podjelam z nia walke, dzieki wsparciu specjalistow moja motywacja z dnia na dzien rosnie

mandarin
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:26 am

Re: Odchudzanie

Post autor: mandarin »

odchudzając się warto uzbroić się w cierpliwość, to jest proces, który musi potrwać. Dobrze mieć wartościowych sprzymierzeńców, np. takim może być dieta pudełkowa bez laktozy, która jest bardzo smaczna i zdrowa i pomoże wyciszyć nasze jelita a laktoza to cukier, który u niektórych może utrudniać proces chudnięcia i powodować przewlekły stan zapalny . Dieta taka jest bardzo smaczna i wygodna, dzięki temu nie nudzi nam się szybko i dłużej udaje nam się wytrwać w postanowieniach :)

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Odchudzanie

Post autor: mojra »

U mnie super sprawdza się dieta pudełkowa i naprawdę udało mi się na niej nieźle schudnąć, także polecam każdemu - tym bardziej że to dodatkowa oszczędność czasu. Tutaj cateromarket/pl/catering-dietetyczny/gdansk macie namiar na świetną porównywarkę cateringów, z której warto skorzystać, wybierając opcję dla siebie.

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: AleksandraP »

Jeśli szukacie idealnych produktów do wypieków i nie tylko to polecam mąkę semolinę, która sprawdzi się do domowych potraw i nie tylko! Polecam zapoznać się z ofertą jawo2008/pl/153-maka-semolina-z-pszenicy-durum.html, gdzie znajdziecie właśnie taką mąkę.

ODPOWIEDZ