Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

alkoholizm

Post autor: Kasieńka »

Pomoc w uzależnieniu jest bardzo ważna, możemy jej szukać wśród psychologów i terapeutów. To oni w głównej mierze wiedzą jak kierować i postępować z osobą uzależnioną. Często wymagana jest wizyta i pobyt w ośrodkach. Jednym z najlepszych ośrodków w naszym kraju jest Forest.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: alkoholizm

Post autor: evie »

oj to prawda, bez pomocy ciezko wygrac z tym uzaleznieniem. Mojemu bratu pomogli w osrodku Tratwa w Wisle

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: alkoholizm

Post autor: zuzula12 »

"Każde uzależnienie jest złe i ma negatywny wpływ na nasze zdrowie, trzeba z tym walczyć.



fotowoltaika
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: alkoholizm

Post autor: grażynka011 »

Doskonałym wyborem będzie medox.org/pl/ . Sama odbyłam tutaj leczenie i powiem wam, że terapia okazała się dla mnie bardzo skuteczna, więc bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: alkoholizm

Post autor: milka »

Jeśli szukasz profesjonalnego ośrodka terapii to tutaj osrodkiterapii/pl/ znajdziesz ranking najlepszych ośrodków w Polsce. Koniecznie się z nimi zaponaj. Może akurat, ktoryś jest w twojej okolicy.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: alkoholizm

Post autor: grażynka011 »

Mnie osobiście bardzo pomógł detoks alkoholowy . Ogólnie znalazłam świetną klinikę gdzie otrzymałam naprawdę profesjonalną pomoc

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: alkoholizm

Post autor: zorba »

Alkoholizm w dzisiejszych czasach nie jest już trudny do wyleczenia, ponieważ istnieje wiele różnych ośrodków, które prowadzą odpowiednie terapie. Na przykład Ośrodek Borowik oferuje świetne programy leczenie dla osób uzależnionych. Z pewnością warto się do nich zgłosić.

ODPOWIEDZ