Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Pacynki do makijażu

Post autor: galaretek »

Cześć, znacie się może na sklepach kosmetycznych i możecie któryś polecić? Zależy mi na kupieniu dobrej jakości pacynki do makijażu. Znajoma wysłała mi taką stronę https://drogeriadlaciebie.pl/Pedzle-i-pacynki-c252 . Sama z niej korzysta i mówi, że jest naprawdę zadowolona. Warto skorzystać z ich oferty? Co o tym myślicie? Dajcie znać.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Tati17
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 3:11 pm

Re: Pacynki do makijażu

Post autor: Tati17 »

Jeżeli interesuje Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej wyjątkowo wartościowych treści na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - koorowehybrydy/pl .

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Pacynki do makijażu

Post autor: wesołek »

Jak już wspomniane zostało o makijażu to zastanawiam się jakich kosmetyków używacie w celu konturowania twarzy? Bo dowiedziałam się, że przy pomocy pewnych trików można zatuszować pewne niedoskonałości twarzy. Ale nie znam się na tym dlatego też chcę zasięgnąć Waszej opinii. Bo znalazłam tutaj perfumesco/pl/konturowanie-twarzy kilka dość ciekawych kosmetyków lecz nie potrafię się zdecydować

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pacynki do makijażu

Post autor: mojra »

No najlepiej to porównać sobie kilka ofert, zeby w ogóle mieć jakieś rozeznanie i wybrać najkorzystniejsza ofertę dla siebie. Myślę, że w tej hurtowni kosmegtycznej permanent24/pl/ znajdziesz wszystko to, czego szukasz. Ja bardzo lubię robić tu zakupy, tym bardziej że mają ekspresową wysyłkę.

ODPOWIEDZ