Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Jak długo staraliście się o pierwsze dziecko?

Post autor: Igielnik »

"Jak długo staraliście się o pierwsze dziecko?

i z czego może wynikac to że się nie udaje?
"

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Jak długo staraliście się o pierwsze dziecko?

Post autor: Tikabum »

"My ponad rok, ale mieliśmy spore problemy, bo ja miałeś kłopoty z jakością nasienia więc leczenie całe, zmiana trybu życia itd.

Tu: gyncentrum/pl/blog/pl/zdrowy-plemnik-przede-wszystkim-czyli-jak-poprawic-jakosc-nasienia możesz poczytać o co chodzi.



Ogólnie każdy ma inaczej zależy od stanu zdrowia, pracy, hormonów.
"

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Jak długo staraliście się o pierwsze dziecko?

Post autor: evie »

U nas bardzo długo i bezskutecznie. Okazało sie, ze to wszystko wina endometriozy, zostalam zdiagnozowana w szpitalu Medicover i tam mialam tez operacje laparoskopową

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Jak długo staraliście się o pierwsze dziecko?

Post autor: papilotka »

No u nas jakis czas zeszlo... poorbilam badania i sie okazalo, ze mam dosc spore problemy z tarczyca. Zglosilam sie do endokrynologa multimedplus/pl/specjalizacje/endokrynologia/ trzeba bylo uregulowac prace tarczycy i praktycznie zaraz po leczeniu udalo mi sie zajsc w ciaze

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak długo staraliście się o pierwsze dziecko?

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić stronę mamalubieko/pl/moje-5-minut-jak-je-znalezc-bedac-mloda-mama/ utaj znajdziecie mnóstwo pomocnych i fajnych informacji dla młodych rodziców. Czytałam ostatnio o tym jak znaleźć czas dla siebie gdy mamy w domu maluszka. Zobaczcie i poczytajcie. Zachęcam.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Jak długo staraliście się o pierwsze dziecko?

Post autor: pośrednik »

Jedna z was wspomina o tarczycy. U nas było podobnie. Okazało się ze żona ma nadczynność tarczycy.I musiała się poddać operacji. Dopiero po pewnym czasie zaszła w ciążę. Dlatego warto korzystać z takich ofert jak ta https://www.gabinetusg.com.pl/oferta-us ... /usg-szyi/ USG to bardzo dokładne badanie, które pozwala na skuteczne leczenie - tylko nie można zwlekać - jak zrobiła to moja żona. To badanie jest bezpieczne - mogą je wykonywać nawet kobiety w ciąży.

ODPOWIEDZ