Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: Igielnik »

"Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

żona pyta, bo chciałaby zlikwidować pewną asymetrię ale boi się efektu plastikowej lalki



?
"

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: Tikabum »

"
Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

żona pyta, bo chciałaby zlikwidować pewną asymetrię ale boi się efektu plastikowej lalki



?
[/quote]


Jeśli zrobi to u kogoś bez doświadczenia czy po tzw taniości no to różnie może być...

Ja bym radził celować w specjalistów, jak tu saywowclinic/pl/zanim-powiekszysz-usta-musisz-wiedziec-ze/

- poczytaj o podstawach takiej operacji, doborze kliniki itd.

W sprawach wyglądu lepiej nie ryzykować :)
"

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: firanka »

Przede wszystkim trzeba wybrać dobrego lekarza który ma już spore doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów. Moja przyjaciółka w zeszłym miesiącu była w klinice Novoderm novoderm/pl/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust/ i jej usta wyglądają naprawdę dobrze. Nie są przesadnie duże, ale jej twarz od razu zrobiła się bardziej atrakcyjniejsza.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: tonga »

nie jest ryzykowne pod warunkiem, ze zabieg zostanie przeprowadzony przez doświadczonego lekarza. Ja polecam szczególnie Magiczną Klinikę, oni działają w wielu miastach w Polsce, może w Twojej okolicy także :) sama byłam u nich jakieś 3 miesiące temu na modelowaniu ust i efekt wyszedł super, widoczny ale jednak wciąż bardzo naturalny :)

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: Korzeń »

Myślę, że w tych czasach nie jest to już nic nadzywczajnego. Zabieg porównywalny do zabiegu dentystycznego ;p W zasadzie to nawet forma modelowania ust. Tutaj naturamed/pl/podaruj-sobie-piekne-usta-na-walentynki/ wypełniają je kwasem hialuronowym dzięki czemu efekt jest naturalny. Usta wyglądają ponętnie, sa pełne i nawilżone

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: grażynka011 »

A może Sprawdź powiększanie ust Bielsko ? Tutaj usługi wykonywane są bardzo fachowo przez osoby z wielkim doświadczeniem także jak najbardziej warto się tutaj zapisać

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: zuzula12 »

Sprawdzcie sobie stronę 112999/pl , na której znajdziecie usługi profesjonalnego zespołu, który świadczy usługi w zakresie: transportu medycznego, zabezpieczenia medycznego imprez i wiele więcej. Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami, to wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: matys »

Nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że można mieć z tym jako tako problem. Na pewno mnie zainteresowała tutaj mediartclinic/pl/medycyna-estetyczna/chirurgiczna-plastyka-powiek/ plastyka powiek, bo jak dla mnie to jest naprawdę kluczowym rozwiązaniem. I mam wrażenie, że uda mi się tutaj właśnie poprawić jakość mojego wyglądu. To będzie dla mnie ważne.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: Mniejsza1999 »

Znajoma robiła w tym gabinecie - https://laserskincare.pl/
Jest bardzo zadowolona, bezpiecznie i skutecznie. Ma piękne pełne usta

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Czy powiększanie ust jest ryzykowne?

Post autor: matea »

to prawda, wybór odpowiedniej kliniki to klucz do sukcesu. widzę, ze macie spore rozeznanie w temacie gabinetów, czy ktoś z Was powiększał może usta w Sferze w Warszawie https://www.klinikasfera.pl/powiekszani ... wanie-ust/ ? Zastanawiam się na wizytą zaraz po świętach :)

ODPOWIEDZ