Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Post autor: Igielnik »

"Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Czy to wg was nie jest chory pomysł?
"

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Post autor: Tikabum »

"A dlaczego chory?

Są sytuacje w których naprawdę nie ma się jak jechać do lekarza, bo albo nogi w gipsie - ja tak miałem parę miesięcy temu, albo kwarantanna - też w rodzinie przechodziliśmy, i w takich momentach opcja pomocy lekarskiej przez telefon czy video nawet jest zajebista.

Sami korzystaliśmy z takich konsultacji, raz na nfz, a raz płatnie przez bazę kataloglekarzy.telemedi/com/specjalizacja/lekarz-ogolny-internista

i to naprawdę dobrze działa jak się lekarza wybierze, porozmawia.



Normalnie receptę wypisze, zwolnienie da jak trzeba, ja tam sobie chwalę.
"

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Post autor: mojra »

Myślę, że to kwestia indywidualna i wszystko zależy od tego, co wam dolega. Ja ostatnio byłam na wizycie u pediatry cmp.med/pl/cmp-lomianki/pediatra/ :) Nie wiem jak wy, ale ja bardzo sobie chwalę prywatną opiekę, bo nie ma takich kolejek jak na NFZ.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Post autor: Monika »

To zależy. Jeśli to coś poważnego, to moim zdaniem lepiej umówić się na tradycyjną wizytę. Jeśli natomiast jest to na przykład tylko zatkany nos domowe sposoby mogą okazać się skuteczne i nawet teleporada nie będzie wtedy konieczna ;)

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Post autor: Bajeczna »

"Dla mnie teleporady mają sens,ale tylko dla osób nie wymagających żadnego leczenia,czyli takich, które potrzebują skierowania,powtórki leków,każda inna osoba powinna być przebadana przez specjalistę. Niestety nie zawsze jest to możliwe,dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zrobienie sobie kursu pierwszej pomocy. Dotyczy to różnych grup społecznych.

Takie szkolenia,kursy prowadzone są przez doświadczonych ratowników i lekarzy w aquamed/pl/

Każdy z nas może się na taki kurs zapisać i pogłębić swoja wiedzę na temat pomocy osobom chorym.
"

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Post autor: Bonia »

"Zatkany nos i uczucie dyskomfortu? Dręczy Cię straszny Katar? Przegoń go dzięki sprayowi nasic, który udrożnia nos i przyspiesza gojenie.

Dzięki połączeniu dwóch substancji czynnych, szybko* przynosi ulgę odblokowując zatkany nos i regenerując podrażnioną błonę śluzową nosa. Szybkie udrożnienie nosa zapewnia komfort oddychania w ciągu dnia i spokojny sen w nocy. conakatar/pl/
"

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Post autor: czoko752 »

Kiedyś zupełnie nie byłem do nich przekonany. Wydawało mi sie, że w ten sposób nie można uzyskać rzetelnej porady. Odkąd jednak znalazłem stronę: teledok/pl/ całkowicie zmieniłem na ten temat zdanie. Ze stroną współpracują bardzo dobrzy lekarze, więc na pewno staną na wysokości zadania.

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Post autor: Bonia »

Zatkany nos i uczucie dyskomfortu męczył mnie od kilku dni. conakatar/pl/ dzięki sprayowi nasic, który udrożnia nos i przyspiesza gojenie śluzówki udało się go pokonać. Dzięki połączeniu dwóch substancji czynnych, spray do nosa szybko przynosi ulgę odblokowując zatkany nos i regenerując podrażnioną błonę śluzową nosa. jest bardzo skuteczny no i chyba będzie potrzebny coraz częściej. Jesień u progu...

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Co myślicie o teleporadach i leczeniu na odległość?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli potrzebujecie pomocy lekarskie, zwolnienia lekarskiego lub recepty, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę konsultacji lekarskich online - https://recepty24.com/e-zwolnienie/ . Moim zdaniem jest to bardzo wygoda opcja, pozwalająca oszczędzić mnóstwo wolnego czasu.

ODPOWIEDZ