Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Dermatolog online - ktoś korzystał i doradzi do kogo?

Post autor: Igielnik »

"Dermatolog online - ktoś korzystał i doradzi do kogo?

Jestem wprawdzie dość sceptyczny do tych super nowoczesnych teleporad, ale mój dermatolog w ostatnim czasie albo chory, albo na urlopie i nie mam kogogo się poradzić.

Chętnie bym pokazał wysypkę komuś, przez video, nawet odpłatnie, ale nie wiem do jakiego lekarza się zwrócić?
"

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dermatolog online - ktoś korzystał i doradzi do kogo?

Post autor: czoko752 »

Dermatologa to ja ci prywatnie mogę polecić tutaj cmp.med/pl/cmp-lomianki/dermatolog/ w tej poradni medycznej. Mają tam dobrych specjalistów bo moja żona się leczyła u nich z problemów skórnych właśnie i w pełni ją wyleczyli, pomogli jej.

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Dermatolog online - ktoś korzystał i doradzi do kogo?

Post autor: Tikabum »

"No to skoro pytasz online, to może warto tu skorzystać z lekarzy których np znajdziesz w bazie Telemedi?

Tu namiar: kataloglekarzy.telemedi/com/specjalizacja



tam w specjalizacjach znajdziesz różnych dermatologów, też takich którzy udzielają porad video, co w przypadku skóry wydaje mi się bardzo sensownym rozwiązaniem:)



Miałem okazję kilka razy się tak umawiac na video wizyty i opcja świetnie się sprawdza
"

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dermatolog online - ktoś korzystał i doradzi do kogo?

Post autor: zuzula12 »

Według mnie dostęp do internetu daje ogromne możliwości i pozwala na oszczędzanie sporej ilości czasu. W moim przypadku kiedy mam jakiekolwiek problemy ze zdrowiem, to zawsze korzystam z sprawdzonego portalu, gdzie możecie uzyskać pomoc i konsultacje lekarskie, e-recepta lub zwolnienie lekarskie.

ODPOWIEDZ