Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

6 tydzień ciąży

Post autor: wloczykijka »

Czy ktoś z was wie jak przebiega 6 tydzień ciąży? Macie jakieś sprawdzone informacje na ten temat? Wczoraj poszperałem trochę w sieci o tym i trafiłem na taką stronę https://mamadha.pl/6--tydzien-ciazy---o ... plodu--usg . Szczerze mówiąc wiele się z niej dowiedziałem. Myślicie, że te informacje są rzetelne? A może macie jakieś inne propozycje stronek tego typu? Dajcie znać.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: evie »

Jesli mamy watpliwosci, na temat rzetelnosci informacji znalezionych w necie, to zawsze najlepiej dopytac o wszystko lekarza :) ja prowadzilam ciaze w szpitalu medicover, bylam w baardzo dobrych rekach, tak samo z porodem, bo tez tam zdecydowalam sie rodzic, opieka pierwszorzedna

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: zuzula12 »

Ja niedawno wykonywałam usg jamy brzusznej warszawa polecam klinikę Body Move bo tam pracują najlepsi specjaliści. którzy pracują na najnowocześniejszym sprzęcie. Ich diagnoza zawsze jest precyzyjna.

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: Bajeczna »

"Bez względu na to, który to tydzień ciąży, warto udać się do specjalisty.

W Centrum Medycznym Danea danea/pl/ pracują ginekolodzy, którzy szybko reagują na dolegliwości i wątpliwości każdej pacjentki. Pracują na nowoczesnym sprzęcie, co sprawia,że lekarz przeprowadza badania w sposób komfortowy i bezpieczny.
"

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: 6 tydzień ciąży

Post autor: zuzula12 »

Jeśli jesteście z Wrocławia lub okolic tego miasta i szukacie dobrego ortopedy to polecam Wam sprawdzić chirurg ortopeda wrocław , jest to klinika gdzie przyjmuje najlepszych lekarzy i ma też nowoczesny profesjonalny sprzęt. Warto poznać ich ofertę. Dostępna jest na ich stronie

ODPOWIEDZ