Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

prezent dla mamy

Post autor: Bigi12 »

Cześć, za kilka dni obchodzimy dzień matki z tego powodu szukam dla mojej mamuśki czegoś ciekawego możecie coś polecić?

bobBudowniczy
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:10 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: bobBudowniczy »

Ja również do niedawna nie wiedziałem co zamówić mamusce ale chyba postawie na ofertę jaką przedstawia strona smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Ciao-Bella/7962 mam nadzieję że uda mi się go szybko zamówić. Tobie również polecam taki kosz delikatesowy bo może okazać się strząłem w dziesiątkę.

Katisa
Posty: 9
Rejestracja: czw maja 21, 2020 10:25 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: Katisa »

Może mama będzie zadowolona z jakiegoś niebanalnego kosmetyku. Na tej stronie możesz znaleźć naturalne kosmetyki, świetnej jakości, które zadowolą każdego ekopolka/pl/pl/c/TWARZ/16

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: burza »

Szukając prezentu dla swojej mamy trafiłam na bardzo fajne kosmetyki bee/pl/bebio-ewa-chodakowska-zestaw-kosmetykow-naturalnych-bambus-i-trawa-cytrynowa-eko-plecak-2-x-200-ml-75-ml-50-ml_p1363379.html . Bardzo mi się spodobały bo chciała bym jej podarować opiekę jaką mi dawała przez wszystkie lata . A najlepiej pokazać jej że o nią się troszczę dając jej właśnie taki prezent z naturalnych kosmetyków który daje jej możliwość czucia się że jest najważniejsza i najpiękniejsza.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: majsterka »

Kiedyś wydawało mi się to całkowitą bzdurą. Znajoma jednak namówiła mnie na zakup kosmetyków z konopi konopieizdrowie/pl/pl/producer/Annabis/27 i odczułam spora różnice gdy zaczełam z nich korzystać. jednak naturalne kosmetyki znacznie lepiej wpływają na naszą skórę i wlosy

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: Monika »

Myślę, że mama na pewno ucieszyłaby się z jakiegoś nowego, ładnego perfumu. na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/adidas-perfumy-damskie znajdziesz markowe perfumy damskie Adidas, po całkiem niewygórowanych cenach, które możesz zamówić bez wychodzenia z domu ;) Polecam ;)

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: zorba »

Ja i tak kupuję mojej mamie częściej prezenty, a teraz nadarzyła się szczególna ku temu okazja. Znalazłam doskonały kosmetyk w świetnej ofercie icolway/pl/wszystkie-produkty/44-atelomaska-na-noc , który nie tylko mamie się przyda, ale z pewnością ona ucieszy się też z niego. Bardzo lubi stosować różne kremy lub maski na noc. Ta akurat może zdziałać cuda. Regeneruje, energetyzuje i w dodatku odżywia zmęczoną cerę.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: anya »

Na stronie valore/pl/srebro macie srebro biżuteria. Według mnie taka biżuteria doskonale sprawdzi się na prezent. W końcu, która kobitki nie lubi dostawać biżuterii? A tam można znaleźć coś ładnego i oryginalnego.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: budowlaniecja »

Moja mama pracuje zdalnie w domu. Ostatnio zwróciłem uwagę, że jej monitor nie jest najlepszy, zanikają kolory, obraz też lichy. Postanowiłam że skorzystam z tej ofety tu itnes/pl/monitory/monitory-acer/?fbclid=IwAR30fx1vSr_e5BqvfywVDhYnQRRgWFT2lg1DuI0M2w4373JGbLhO19lpMp8 Tu są monitory jednej z najlepszych marek. Sam pracuję na monitorzea Acer i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że mama też będzie. Ja uważam, że najlepsze prezenty to te praktyczne.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: pośrednik »

Wiem że mama już od dawna marzy o rowerze magnetycznym, który pozwoli jej na ćwiczenia w domu. Więc znalazłem taka ofertę tu marbo-sport/pl/product-pol-28759-Rower-magnetyczny-HS-2050H-Sonic-Niebieski-Hop-Sport.html Myślę że nic lepszego nie wymyślę, mama na 100% bedzie zadowolona i wreszcie popracuje nad swoją kondycją - co się równa lepsza sprawność fizyczna plus zdrowie.

ODPOWIEDZ