wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: wesołek »

Jeśli chodzi o prezent dla mamy to mam z jego kupnem zawsze problem. A od kiedy mamy dzieci to problem jest podwójny, bo na dzień Babci należy także coś wymyślić. Więc ruszyłam na poszukiwania jakiegoś fajnego pomysłu na prezent w internecie. I tak od razu natrafiłam na tę stronę swiat-rodzicow/pl/Wierszyki-na-dzien-babci na której są ciekawe wierszyki. Myślę, że jak dzieci nauczą się jednego z nich to będzie super prezent.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: synia »

Na pewno ten artykuł female/pl/artykul/20044-jaki-alkohol-mozna-wreczyc-na-prezent-kobiecie może okazać się niezwykle przydatny. Dowiecie się z niego jaki alkohol można wręczyć kobiecie na prezent. Nie da się ukryć, że warto wybrać naprawdę ciekawe i wyjątkowe rozwiązanie, aby sprawić komuś ogromną radość i miłą niespodziankę.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: Kasieńka »

Moja mama zaczęła narzekać na swoje zmarszczki więc postanowiłam sprawić jej prezent i wysłać na zabieg kn-estetic/pl/zabiegi/profhilo/ . Jest mega zadowolona z efektów, faktycznie skóra wygląda o wiele młodziej, jest napięta, wyraźnie nawilżona, ale najważniejsze że mama jest zadowolona.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: wloczykijka »

A według mnie to tutaj https://sklep.sternapolska.pl/ powinieneś znaleźć jakiś sensowny prezent. Mają tam świetny sprzęt domowego użytku, który jak najbardziej sprawdza się w codziennym życiu. Poza tym mają tam też świetne rozwiązania służące naszemu zdrowiu. Jest to wręcz kopalnia świetnych prezentów. Sprawdźcie to sobie.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: dolores »

jak mama ma problematyczna skórę to najlepiej jeszcze kupić bisabolol to jest tak rewelacyjna jakosc i solidna cena ze az zal nie brać.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: paździoch »

Może właśnie coś z kosmetyków? Ale wiadomo, nie mogą być byle jakie. W sklepie internetowym n4b/pl/ można zamówić naturalne kosmetyki, także takie z kolagenem, idealne na zmarszczki.

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: Kuleszówka »

"""Ja bym była bardziej ostrożna z dawaniem w prezencie kosmetyków. Każdy prezent niesie za sobą jakąś symbolikę. W dobrej wierze dajesz krem przeciwzmarszczkowy a obdarowana kobieta obrazi się, bo pomyśli, że widzisz u niej tylko zmarszczki. Nie, sto raz lepiej jest dać coś z biżuterii. Znaczenie biżuterii jest znacznie bardziej przyjazne. Np. taki drobiazg jak gustowna bransoletka z perełek od Manoki/pl symbolizuje jak to perły mają szczerość, uczciwość, niewinność, mądrość i czystość. Zobacz manoki/pl/klasyczna-bransoletka-perly-hodowlane-stal-szlachetna,t11136.html

https://www.manoki.pl/x,beffbf,bgaa,bgaa.jpg[/img]
"""

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: Kuleszówka »

Ja bym była bardziej ostrożna z dawaniem w prezencie kosmetyków. Każdy prezent niesie za sobą jakąś symbolikę. W dobrej wierze dajesz krem przeciwzmarszczkowy a obdarowana kobieta obrazi się, bo pomyśli, że widzisz u niej tylko zmarszczki. Nie, sto raz lepiej jest dać coś z biżuterii. Znaczenie biżuterii jest znacznie bardziej przyjazne. Np. taki drobiazg jak gustowna bransoletka z perełek od Manoki/pl symbolizuje jak to perły mają szczerość, uczciwość, niewinność, mądrość i czystość. Zobacz manoki.pl/klasyczna-bransoletka-perly-hodowlane-stal-szlachetna,t11136.html

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: pośrednik »

Ja mam zawsze problem z prezentem na Dzień matki. Ale tym razem trafiłem na taką propozycję tu smaczajama/pl/pl/p/-Kosz-Delikatesowy-Pasowa-Inwencja/9765 Kosz pełen produktów najlepszej jakości. A w tym ulubione mamuśki wino różowe o słodkim smaku. Tym razem mam pewność że mama będzie zadowalona.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: evie »

Ja mojej mamie osytatnio zamowilam taki krem przeciwzmarszczkowy bielenda/pl/katalog/royal-bee/1230-royal-bee-krem60 uzywa codziennie i bardzo sobie chwali

ODPOWIEDZ