NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: NataliaZ4 »

Moim zdaniem przepięknym prezentem dla mamy będzie bransoletka, myśleliście o takiej z dodatkiem bursztynu? Ja widziałam właśnie taki rodzaj biżuterii na sadva/pl/pl/29-bransoletki-z-bursztynu i powiem szczerze, że idealnie sprawdzi się właśnie na prezent.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: zuzula12 »

"Zastanawiam sie nad prezentem dla mojej mamy, co będzie dobrym pomysłem?



ochrona przed szkodnikami
"

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: Bakeneko »

Moja mama ostatnio znalazła przepiękną rzeźbę, którą już bardzo dawno temu otrzymała w prezencie. Postanowiliśmy sprawdzić jej wartość w ValuePedia i powiem wam, że tutaj usługi są jednak na bardzo wysokim poziomie. Dostaliśmy szczegółową wycenę, w naprawdę krótkim czasie

Milusińska
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 10, 2021 11:06 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: Milusińska »

Ja mojej kupuję kosmetyki wiem co lubi i jakich używa, a że jest kobietą z klasą i bardzo zadbana to chyba najlepszy prezent jaki mogę jej zrobić :) Teraz kupiłam jej aktywnie regenerujący krem koncentrat przeciwzmarszczkowy 60+ ROYAL BEE ELIXIR z Bielendy bielenda/pl/katalog/royal-bee/1229-royal-bee-krem60 . Bardzo fajnie się rozprowadza i widać efekty :)

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: Remontowa »

Moja mama, może to nie zabrzmi zbyt dobrze...ale lubi domowe alkohole i likiery. Jakoś sama nie ma ręki do tego, ale mój mąż - ma i często gęsto robi przeróżne likiery i nalewki, a potem obdarowuje tym mamę i innych członków rodziny czy znajomych. Ostatnio zrobił przepyszny likier kokosowy - słodziutki i niezbyt mocny - super się go pije! Podrzucę Wam przepis, z którego korzystał: superbutelki/pl/pl/blog/Przepis-na-domowy-likier-kokosowy/74 - zrobicie?

Sajon
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 14, 2020 2:17 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: Sajon »

"Moja mam to wspaniała kobieta, mam dla niej mnóstwo wdzięczności. Zawsze była moją doskonałą przyjaciółką i opiekunką dla mnie i dla moich dzieci jako najukochańsza babcia. W tym roku postanowiłam przygotować dla niej prezent przygotowany tylko dla niej, taki bardzo osobisty. W porozumieniu z siostrą i dziećmi uznaliśmy, że dobry będzie naszyjnik z wisiorkiem na którym wygrawetrujemy nasze imiona i serce. Odpowiedni naszyjnik naszyjnik znalazłam w sklepie z biżuterią ze stali szlachetnej Manoki/pl manoki.pl/pozlacany-medalion-naszyjnik-stal-szlachetna,t9871.html

https://www.manoki.pl/pozlacany-medalion-naszyjnik-stal-szlachetna,beaddh,gaa,a.jpg[/img]
"

pkonfederak55
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:32 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: pkonfederak55 »

Tak szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu mam problem z wyborem odpowiedniego prezentu dla mojej ukochanej mamusi, ale tylko dlatego, ze ona już wszystko ma. I tak sobie ostatnio pomyślałam, że zafunduję jej zabieg biogenica/pl/medycyna-estetyczna/zabiegi-botoksem/redukcja-zmarszczek-mimicznych/ w gabinecie medycyny estetycznej Biogenica, bo od jakiegoś czasu słyszałam od niej tylko narzekanie na zmarszczki mimiczne. I rzeczywiście był to strzał w dziesiątkę, kobieta jest mega zadowolona, wygląda świeżo i dużo młodziej :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: tonga »

"biżuteria czy kosmetyki to moim zdaniem taki pewniak jeśli chodzi o upominki dla mamy. Moja w tym roku dostanie świetny balsam nawilżający do ciała z serii Beauty&Glow z Eveline ( do kupienia np w Hebe). dodatkowo zabiorę ją do kina i na dobrą kolację :)



[img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/34adcb3dacbe.jpg[/img]
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: prezent dla mamy

Post autor: pośrednik »

Ja chyba mamie sprezentuję ten kosmetyk - zobaczcie tu bee/pl/mokosh-brazujacy-balsam-do-ciala-i-twarzy-pomarancza-z-cynamonem-180-ml_p1144320.html Mama nie powinna się opalać. Dzięki temu balsamowi jednak uzyska złocisty odcień opalenizny. Dodatkowo ten balsam nawilża skórę i jest bogaty w odżywcze składniki min witaminę E, ekstrakt z aloesu, olej z marchewki itp. Myślę że to będzie dobry przezent.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: prezent dla mamy

Post autor: grażynka011 »

A może warto postawić na dobry Olej konopny do ciała? Akurat ja ostatnio kupiłam go w hermzlabs/pl/collections/frontpage/products/healpsorin-body-oil-30ml i powiem wam, że sprawdził się u mnie super. Bardzo dobrze nawilża skórę

ODPOWIEDZ