wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Lekarz online

Post autor: wąż »

Wiecie co, ostatnio właśnie szukałam informacji na temat tego jak powinna być prowadzona dokumentacja medyczna elektroniczna W RSG Physio znalazłam na ten temat bardzo wiele przydatnych informacji

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Lekarz online

Post autor: bebefa »

Mówi się, że "dziś się już niczemu nie zdziwię", ale fakt, dla mnie to było szokujące, że można tak postępować. Dlatego ogólnie cieszę się, że są różne możliwości i że każdy z Was ma na to inne spojrzenie. Jednak cieszę się również, że program do obsługi gabinetu lekarskiego jako pomoc dla lekarzy i pielęgniarek powstała. To spore ułatwienie na pewno.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Lekarz online

Post autor: dolores »

A czy są tutaj jacyś lekarze ? Jakiego macie program do gabinetu lekarskiego ? Słyszałam, że świetnie się sprawdzają i mogą naprawdę ułatwić i przyspieszyć pracę lekarza. Można szybko wystawić e-receptę, e-skierowanie. A do tego szybciej przebiega rejestracja pacjentów.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Lekarz online

Post autor: grażynka011 »

jeśli chcesz umieścić starszą osobę w takim domu jak na przykład podtopolami.eu to polecam smiąlo. Oni posiadają tam wszystkie potrzebne produkty, np. do rehabilitacji czy ogólnego funkcjonowania starszej osoby, które znajdziesz w tego typu domach

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Lekarz online

Post autor: zuzula12 »

Jeśli potrzebujecie wykonać usg stóp to zgłoście się do centrum medycznego z Warszawy. To tam pracują najlepsi specjaliści z różnych dziedzin, którym można zaufać. Ja polecam ich serdecznie.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Lekarz online

Post autor: matea »

Korzystanie z pomocy lekarza za pomocą internetu nie jest niczym złym :) najlepsze jest to, ze takie konsultacje online są też możliwe u specjalistów, na przykład u lekarza medycyny pracy. Tak na pewno jest w Medivicie w Warszawie. Bardzo profesjonalna obsługa, szybkie terminy, rzetelnie przeprowadzane konsultacje. Warto skorzystać :)

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Lekarz online

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnego Centrum Medycznego we Wrocławiu, które w ofercie posiada m.in. lekarz ortopeda wrocław . Oferta świadczonych przez nich usług jest bardzo rozbudowana, dostosowana do różnego zapotrzebowania swoich pacjentów.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Lekarz online

Post autor: galaretek »

Szukam profesjonalnego gabinetu dietetycznego, który pomaga przy ułożeniu diety. Wiecie na kogo powinienem obecnie się zdecydować? Sporo dobrego w sieci czytałem o https://projektzdrowie.info. Słyszeliście o nich? Muszę przyznać, że ich oferta naprawdę mnie zaciekawiła. Oferują oni możliwość umówienia się na konsultację online. Czekam na wasze odpowiedzi.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Lekarz online

Post autor: milka »

Ja jestem team wizyty online. Niestety u nas w przychodni nie ma praktycznie nigdy terminów. Dlatego jak coś się dzieje nagle lub w weekend to najczęściej korzystam z porady na Med 2. tam mamy dostęp do wielu specjalistow i nie trzeba długo czekać na wizytę bo ok 15 minut.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Lekarz online

Post autor: grażynka011 »

A kto leczy nerwice ? Właśnie sama od jakiegoś czasu rozglądam się za dobrym lekarzem

ODPOWIEDZ