matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Lekarz online

Post autor: matea »

a wiecie, ze można nawet umówić się na konsultację online do lekarza medycyny pracy ? Warszawska przychodnia Medivita umożliwia to pacjentom badania.medycynapracywawa/pl/. Ja skorzystałam i jestem zachwycona bo czas załatwienia wszystkiego to dosłownie chwila moment :) lekarz, który wydaje zaświadczenie jest jednocześnie okulistą więc wystarcza zwykle tylko jedna wizyta :)

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Lekarz online

Post autor: Bakeneko »

Ja z usług online nie skorzystam... już niejednokrotnie mnie to zdenerwowało.. Dlatego poszłam do szpitala Mazovia z moimi kamieniami na nerkach. Tam mi je usunięto metoda... ESWL – kruszenie kamieni w drogach moczowych falą uderzeniową generowaną pozaustrojowo, teraz w końcu nie przezywam bólu jest wszystko ok.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Lekarz online

Post autor: morowiec »

Według mnie warto, ale to też nie jest tak, ze każdy dom seniora jest dobry. Trzeba jednak sprawdzić takie miejsce, poszukać opinii, itp. Nasz dziadek obecnie przebywa już ponad rok w podtopolami.eu To jest sprawdzone przez nas miejsce, mają tam odpowiednie warunki, są rzetelni i uczciwi.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Lekarz online

Post autor: wesołek »

Niestety teraz to raczej ciężko jest nam dostać się na taką zwykłą wizytę u lekarza. Dlatego też jak miałam ostatnio taką teleporadę to za dużo z niej nie wynikło. Wiem, że mam problemy z cholesterolem więc szukam jakiś leków bez recepty. I tak znalazłam na tej stronie magazyn.ceneo/pl/artykuly/ashwagandha-ranking informację o Ashwagandha która to zmniejsza poziom złego cholesterolu i zapobiega chorobom wieńcowym. Może i dobrze jest tego spróbować.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Lekarz online

Post autor: Bakeneko »

NAjgorzej jak senior ma problemy... u ans babcia była chora my zapisaliśmy babcię do podtopolami.eu ma zapewnioną naprawdę dobrą opiekę, oraz ma zaspokajane wszelkie potrzeby natury psychicznej jak i fizycznej w ogólnym skrócie niczego mu tam nie brakuj.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Lekarz online

Post autor: wąż »

"""
Według mnie warto, ale to też nie jest tak, ze każdy dom seniora jest dobry. Trzeba jednak sprawdzić takie miejsce, poszukać opinii, itp. Nasz dziadek obecnie przebywa już ponad rok w podtopolami.eu To jest sprawdzone przez nas miejsce, mają tam odpowiednie warunki, są rzetelni i uczciwi.
[/quote]


racja... Ja tez polecam od siebie podtopolami.eu Ośrodek jest schludny, czysty, smaczne jedzenie (moja ciocia tam była ponad miesiąc). Do tego dużo terenów zielonych do spacerowania.
"""

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Lekarz online

Post autor: akacja56 »

Moim zdaniem żaden lekarz nie poradzi sobie online tak samo jak na wizycie realnej. warto wybrać się z różnymi dolegliwościami osobiście jak mamy taką możliwość i wykonać różne badania, tak jak ja ortopeda warszawa prywatnie poszłam i wszystko lekarz profesjonalnie sprawdzić wykonując różne badania.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Lekarz online

Post autor: gierka »

Niestety tak to już bywa, że teraz to nawet dostanie się do lekarza graniczy z cudem. Dlatego też każdy z nas stara się zadbać o to aby w domowej apteczce mieć jakieś tabletki na gardło do ssania dzięki którym poradzimy sobie z bólem gardła. Oczywiście jak mi te tabletki nie pomogą to będę zmuszona i tak dostać się jakoś do lekarza.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Lekarz online

Post autor: zuzula12 »

Jeśli szukacie sprawdzonych produktów w sieci to ja wam mogę polecić produkt silicolgel wiemycozdrowe/pl/isla to lek w żelu, który pomaga na takie objawy jak nudności, zgagę, refluks i wymioty. To lek sprawdzony i bezpieczny. Ja polecam bo u nas się sprawdza.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Lekarz online

Post autor: firanka »

Teraz technologia jak i medycyna oczywiście poszły sporo do przodu, także nie ma co się dziwić że można zadbać o siebie i min o wzrok będąc w domu. Ja to zrobiłam poprzez stronę sluchnaplus/pl/rejestracja/ gdzie znalazłam wszelkie potrzebne informacje a następnie miałam wykonane badanie i już wiem co mi dokładnie dolega. Bez kolejek, bez opóźnień i wszystko na czas i profesjonalnie.

ODPOWIEDZ