majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Lekarz online

Post autor: majsterka »

Korzystaliście już z usług lekarza online? Zastanawiam się nad wizytą dostepna tutaj zdalnaprzychodnia/pl/lekarz-online/ ponieważ trochę obawiam sie wizyty w poczekalni i oczekiwania na wizyte. Tak przez internet jest bezpieczniej.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Lekarz online

Post autor: burza »

Ostatnio zaczęłam szukać rozwiązań na różne bule naturalnych iż konsultacje lekarskie online są przydatne ale nie zawsze rozwiązują problem bez naocznej wizyty. Dlatego też właśnie zaczęłam szukać innych rozwiązać jak na przykład pozbywania się bólu głowy w domowy sposób i trafiłam na bee/pl/domowe-sposoby-na-bol-glowy-oto-co-go-zwalczy-a-889.html . Mają wiele ciekawych pomysłów na domowe warunki.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Lekarz online

Post autor: Milena »

Jak trzeba będzie to skorzystam online, ale na razie muszę w ogóle wybrać lekarza rodzinnego i złożyć deklarację. Słyszałam, że świetny zespół pracuje w Centrum Medycznym Neomedica neomedica/pl/oferta/specjalizacje/poradnia-lekarza-rodzinnego-w-ramach-nfz/ . Można korzystać z usług w ramach NFZ. Jeszcze nie potrzebuję specjalnie wizyty, ale na wszelki wypadek wolę się zapisać. Różnie to w życiu bywa.

kamilka45
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:47 pm

Re: Lekarz online

Post autor: kamilka45 »

Niestety czasem taki lekarz online ma ciężko zdiagnozować nasze dolegliwości . Widziałam ciekawe propozycje na cmp.med/pl/cmp-wilanow-2/chirurg/ , lekarze w tym centrum medycznym zawsze sprawdzają się rewelacyjne.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Lekarz online

Post autor: gierka »

Lekarz online to w dzisiejszych czasach podstawa. Lecz nie każdy lekarz od razu rozpozna co nam jest bez badania. A już tym bardziej jak jesteśmy w ciąży to nie za bardzo wszystko da się wykonać na odległość. Chociażby takie badania prenatalne muszą się odbyć w określonym czasie i tyle. Sama przeczytałam na ten temat tutaj lekarzebezkolejki/pl/blog/jakie-badania-prenatalne-nalezy-wykonac/w-517 dzięki czemu znacznie więcej na ten temat już wiem.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Lekarz online

Post autor: bajobaj »

Jeśli o mnie chodzi, to ja nie zdecydowałabym się na takie wizyty. Jednak muszę mieć bezpośredni kontakt z lekarzem. Tym bardziej że ja tu dietly/pl/blog/badania-profilaktyczne-dla-kobiet-po-40 poczytałam, jakie badania muszę zrobić i wydaje mi się, że dobrze będzie się właśnie w to wpisać. Może coś o zdrowiu się dowiem dzięki temu.

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Lekarz online

Post autor: anya »

Na pewno warto takie rzeczy wiedzieć, ale dzisiaj to trudno nawet i tak dostać się do lekarza. Dlatego ja przykładowo wolę wiele rzeczy wiedzieć sama. Przykładowo teraz czytałam grzybica jamy ustnej lek jaki podawać. Bardzo mi się przydadzą takie wiadomości.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Lekarz online

Post autor: synia »

A tutaj faktykielce24/pl/lifestyle/odpowiedzialnosc-lekarza-a-telekonsultacje/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł dotyczący odpowiedzialności lekarza podczas udzielania takich konsultacji online czy przez telefon. Myślę, że warto sobie tam zerknąć i zgłębić temat.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Lekarz online

Post autor: Bakeneko »

JA nie chodzę do lekarzy, ale jak już potrzebowałam to dobrze, ze w panoramie Radzymin mnie przyjęli normalnie i bezproblemowo. Dostałam receptę i ok.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Lekarz online

Post autor: morowiec »

Ja korzystałam głównie z usług lekarz rodzinny onlinejpmedica/com jak potrzebowałam pomocy i do tego jak własnie liczyło się dla mnie zdrowie. Dostałam odpowiednie leki i naprawde szybko wszystko posżło

ODPOWIEDZ