majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Ginekolog z Wrocławia

Post autor: majsterka »

Moim zdaniem przy wyborze ginekologa, trzeba kierować się przede wszystkim tym czy mozemy mu zaufać oraz jego wiedzą. Jak dla mnie takiego ginekologa znajdziesz tutaj femimea/pl/ .

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Ginekolog z Wrocławia

Post autor: Raksima »

Zdecydowanie warto znalezć dobrego ginekologa, zeby nie było potem problemu, chociażby z doborem antykoncepcji

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Ginekolog z Wrocławia

Post autor: Safira »

To prawda ja miałam taki problem ,co mi lekarz dobrał anty to było coś nie tak. Popytałam koleżanki w pracy, poleciły mi fajnego lekarza i jak poszłam do niego na konsultację to szczerze o wszystko wypytał, jakie choroby w rodzinie itp. Szczerze z nim porozmawiałam i dobrał mi odpowiednia anty, tu możecie sobie przeczytać jak najlepiej rozmawiać z lekarzem o doborze antykoncepcji antykoncepcjanamiare/pl/jak-rozmawiac-z-ginekologiem-o-antykoncepcji/ Dostałam odpowiednie pigułki i jest ok :)

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Ginekolog z Wrocławia

Post autor: Raksima »

I co teraz juz dobrze sie czujesz? Masz dobrze dobrana antykoncepcję?

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Ginekolog z Wrocławia

Post autor: Safira »

Tak zdecydowanie. Nie mam skutków ubocznych, zero bóli głowy, nie spadło mi libido, wyregulowały mi sie miesiączki i nie sa już tak obfite jak kiedyś.

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Ginekolog z Wrocławia

Post autor: Raksima »

a jakie pigułki stosujesz?

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Ginekolog z Wrocławia

Post autor: Safira »

Biore belarę.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Ginekolog z Wrocławia

Post autor: Kreśka »

Teraz warto też mieć dobrego specjalistę z zakresu ginekologii estetycznej - klinikamiracki/pl/ginekologia-estetyczna/ Daje ona wiele możliwości i może znacznie poprawić komfort życia

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Ginekolog z Wrocławia

Post autor: firanka »

Kilka dni temu wróciłam od ginekologa z niezbyt miłymi wiadomościami, a mianowicie z nieprawidłową cytologią. Za kilka miesięcy mam powtórzyć właśnie cytologię a do tego czasu dbanie o siebie i obowiązkowo stosowanie żelu papilocare.

ODPOWIEDZ