Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: galaretek »

Hej! Poszukuję dobrego i sprawdzonego sklepu, który posiada w swojej ofercie wyposażenie do gabinetu kosmetycznego. Korzystaliście już może z takich ofert i polecicie coś? Wczoraj przeszukiwałem internet w celu znalezienia czegoś sensownego i trafiłem na tą stronę https://mimari.com.pl/pl/p/SYNERGY-/2529 . Co o niej sądzicie? Z tego co widzę to mają oni naprawdę profesjonalny sprzęt w niezłej cenie. Warto się skusić?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: wesołek »

Co do wyposażenia takiego gabinetu to jest bardzo dużo różnego sprzętu, który zdecydowanie nam się przyda. W poszukiwaniu takiego sprzętu korzystałam oczywiście z internetu i tak też trafiłam na ofertę tej drogerii perfumesco/pl/woski-stylizujace-do-wlosow i tak się zastanawiam nad zamówieniem takiego wosku do stylizacji włosów. Zastanawiam się czy w ogóle ktoś z Was ma taki wosk i jest z niego zadowolony?

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: synia »

Teraz to podstawowym wyposażeniem każdego gabinetu kosmetycznego jest płyn do dezynfekcji i tego typu amazinglashes/com/pl/p/Rekawiczki-nitrylowe-Rozowe-100-szt./868 rękawiczki jednorazowe. Chyba najlepsze są właśnie nitrylowe. Bardzo fajnie się sprawdzają i przede wszystkim zabezpieczają nie tylko kosmetyczkę, ale również klientów, a to jest ważne.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Domis3223 »

Na wyposażeniu gabinetów to nie bardzo się znam, ale jeśli chodzi o kursy kosmetyczne, to ja korzystałam z kursystylizacji/pl bardzo fachowo wszystko wytłumaczone, pani prowadząca kurs była bardzo pomocna. Także jeśli ktoś potrzebuje, to gorąco polecam.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: mojra »

Zdecydowanie warto zapisać sobie namiar na tę hurtownię: permanent24/pl/ Ja jestem dość wymagająca pod względem wyposażenia mojego gabinetu i korzystam tylko ze sprawdzonych ofert. Ta jest dopasowana do moich potrzeb, znajduję tam wszystko czego potrzebuję i to w przyzwoitych cenach.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: kubek201 »

Jeśli chodzi o różnego rodzaju produkty do stylizacji brwi i rzęs, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj amazinglashes/com/pl/p/Rozjasniacz-do-brwi-Pasta-RefectoCil-Blonde-Brow/896 . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość i kompleksowe rozwiązania.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Kreśka »

Ja na zabiegi wybieram się zawsze do tego samego miejsca - klinikamiracki/pl/laseroterapia/laser-tulowy-lavieen/ To moja sprawdzona klinika i oni właśnie na wyposażeniu mają tylko najlepszej jakości urządzenia

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: wloczykijka »

Dobry dentysta oprócz dobrze wyposażonego salonu powinien oferować swoim klientom produkty najwyższej jakości. Mój prywatny stomatolog polecił mi pastę do zębów https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... zebow.html z której jestem bardzo zadowolony - ma wyjątkowo miętowy posmak i wybiela moje szkliwo.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: zuzula12 »

"Szukam sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami, co polecacie?



fotowoltaika
"

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: mojra »

Z tego co wiem, to również tutaj permanent24/pl/ znajdziecie szeroki wybor wyposażenia do gabinetu kosmetycznego. Ta hurtownia stawia na jakość, więc się nie zawiedziecie. Mają przystępne ceny i oferują szybką wysyłkę.

ODPOWIEDZ