Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Damska odzież

Post autor: wloczykijka »

Chciałbym niedługo zamówić przez internet damską odzież. Szukam więc ciekawej i atrakcyjnej oferty. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej hurtowni https://www.e-hurtowo.eu/duze-rozmiary-c-36_144.html. Może rzeczywiście warto się na nich zdecydować? Dajcie znać proszę, dzięki wielkie za pomoc!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Damska odzież

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to długo szukałam odpowiedniej kurtki na zimę dla siebie. Moja znajoma poleciła mi sprawdzić ofertę na stronię bialcon/pl/odziez/sukienki/sukienki-w-kwiaty i przyznam Wam, że bardzo mi się spodobała. Zamówiłam sobie kurtkę i kilka innych ubrań.

czoko752
Posty: 1028
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Damska odzież

Post autor: czoko752 »

A co myślicie o odzieże marek premium? Głównie chodzi mi o takie marki jak Calvin Klein czy Tommy. Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć gdzie kupujecie takie ciuchy? Głównie zależy mi na bluzach dresowych. Ostatnio znalazłam na internecie ofertę sklepu messimo/pl/ i teraz zastanawiam się nad zakupem takiej bluzy :)

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Damska odzież

Post autor: grażynka011 »

U mnie fantastycznie sprawdziła się kurtka zimowa damska , którą kupiłam na stronie yups/pl/pol_m_Odziez_Kurtki-i-Plaszcze_Kurtki-zimowe-262.html . Jest po prostu przepiękna i bardzo wygodna, cieszę się, że na nią postawiłam, to był doskonały zakup

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Damska odzież

Post autor: bebefa »

My kobiety to możemy się ubierać po prostu w fantastyczną odzież, dlatego cieszę się, że poruszyłyście ten temat. Sama sprawdzam sukienki na wesele w Veissey, bo niedługo czeka nas ogólnie impreza mojego brata i chciałabym się na niej ładnie pokazać. Wiem, że to nie będzie łatwe, bo nie jestem szczupła, ale zrobić wszystko, by nie zrobić wstydu.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Damska odzież

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o damską odzież to według mnie warto odwiedzić sklep internetowy MAGMAC. Tam każda kobieta znajdzie ciuchy na każdą okazję w atrakcyjnej cenie. Kupisz sukienki plisowane, dresy czy eleganckie bluzki. Z nimi stworzysz świetną stylizację za niewielkie pieniądze.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Damska odzież

Post autor: milka »

Świetnej jakości odzież damską i męską znajdziesz w tym sklepie denley/pl/pol_m_Odziez-meska_Bluzy-meskie_Bluzy-z-nadrukiem-962.html Ja często tam kupuję. W ogóle uważam, ze zakupy online to świetna opcja! Nie przepadam za bieganiem po sklepach, nie mam na to czasu a przymierzanie rzeczy w sklepie strasznie mnie denerwuje.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Damska odzież

Post autor: sokol »

W Desportivo też można znaleźć świetne sportowe ubrania. Mam na myśli między innymi takie spodnie dresowe damskie: desportivo/pl/pl/p/Nike-Spodnie-damskie-NSW-PK-Tape-Reg-czarne-DM4645-010/9982 . Polecam się z nimi zapoznać bliżej.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Damska odzież

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to długo szukałam odpowiedniej sukienki na wesele mojej przyjaciółki, aż w koncu udało mi się trafić na stronę bialcon/pl/odziez/sukienki/sukienki-z-paskiem , gdzie zakupiłam piękną sukienkę z paskiem w naprawdę atrakcyjnej cenie.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Damska odzież

Post autor: matys »

Dzięki za wskazówki.

ODPOWIEDZ