matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Damska odzież

Post autor: matys »

Sam miałem problem, żeby pomóc żonie w poszukiwaniu odpowiedniego ubrania. Tak naprawdę niepowtarzalne sukienki na wesele są rzadkością, ale można coś znaleźć, jeśli dobrze się poszuka. Nam na szczęście w Veissey się udało. To świetna propozycja dla osób poszukujących ładnego ciuszka.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Damska odzież

Post autor: milka »

Nosicie spodnie dopasowane do swojej figury? Tutaj clamor/pl/2021/08/25/spodnie-joggery-damskie-do-jakiej-figury/ znalazłam ciekawy artykuł na temat joggerów. Warto wiedzieć do jakiej sylwetki pasują te spodnie. Ja odkąd nosze dopasowane spodnie do swojej figury czuję się o wiele lepiej.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Damska odzież

Post autor: zuzula12 »

Czy posiadacie swoje ulubione sklepy z odzieżą, z których oferty regularnie korzystam? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z ubraniami, to polecam Wam sprawdzić oferte na stronie - slowianskibestiariusz/pl/ bestiariusz słowiański , gdzie znajdziecie najróżniejszą odzież z motywami słowiańskimi.

Remontowa
Posty: 292
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Damska odzież

Post autor: Remontowa »

Moja garderoba wymaga już wymiany, dlatego powoli rozglądam się za nowymi ubraniami. Na pewno przydałyby mi się jeansy damskie mohito/com/pl/pl/ubrania/jeansy bo mam kilka par, ale nie są już w najlepszym stanie. Ja akurat bardzo często noszę jeansy, więc nie ma co ukrywać, że szybciej się "zużywają" niż inne spodnie :) Widziałam, że znów wracają do łask spodnie z szerokimi nogawkami. Jak się na nie zapatrujecie? Ja jak dotąd nosiłam tylko obcisłe więc nie wiem, czy czułabym się dobrze w szerokich nogawkach.

ODPOWIEDZ