Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Woda do biura

Post autor: galaretek »

Hejka! Przymierzam się ostatnio do zakupu dystrybutorów filtrujących wodę do swojego biura, jednak kompletnie nie wiem na jaką firmę się zdecydować. Korzystaliście może z takich usług i możecie coś polecić? Wczoraj przeszukiwałem internet w celu znalezienia czegoś sensownego i wpadłem na tą stronę http://www.aquamo.com.pl/woda-do-biura-i-domu . Co o niej myślicie? Z tego co widzę to mają oni całkiem pozytywne opinie. Warto się skusić?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Woda do biura

Post autor: Marzena21 »

Jeśli interesuje Cię właśnie ów problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo dobrych treści na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że naprawdę warto według mnie - hydropneumatyczne/pl .

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Woda do biura

Post autor: Brzostuś »

Możesz sobie również zerknąć na stronę kuracjusz/com/galony i się z nimi skontaktować. Na pewno ogarną dla Ciebie jakąś korzystną ofertę. My bierzemy od nich galony wody. Jest smaczna, delikatna, a cena nie jest wygórowana. Na prawdę polecam.

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Woda do biura

Post autor: Brzostuś »

Wygrzebaliśmy jeszcze to wodadofirmy/com. Może ktoś z Was kojarzy?

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Woda do biura

Post autor: wąż »

Pijemy wode regularnie... Raczej tylko wodę mamy w biurze specjalne uzdatnianie wody aquasystem/pl/ / dzięki któremu woda jest swietnie oczyszczona i zmiękczona. Dodatkowo nawadniamy się regularnie a to wplywa na nasze zdrowie

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Woda do biura

Post autor: milena49 »

Nie każdy lubi wodę. Dlatego warto zadbać o inne napoje w biurze. Od siebie proponuję soki naturalne Korab Garden. Pyszne i zdrowe. Są to soki bio, certyfikowane. Tłoczone na zimno, z całych owoców, a więc nie tracą cennych właściwości. Tutaj korabgarden/pl/pl jest ich pełna oferta. Warto rzucić okiem.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Woda do biura

Post autor: pośrednik »

Piję dużo wody mineralnej niegazowanej. Ale tez korzystam z takich ofert jak ta bee/pl/producent/inka W tym sklepie jest duży wybór zdrowych napoi o różnych smakach. Ja najbardziej lubię napój o smaku kokosowym. Można w tym sklepie zamówić całe zestawy np właśnie do biura. Warto skorzystać bo ceny są promocyjne.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Woda do biura

Post autor: dolores »

Jeśli chodzi o wodę to myslę, że warto zaopatrzyć się w filtr wody. Wybór takich produktów jest teraz naprawdę ogromny i trudno coś wybrać. Mi bardzo pomogły informacje znalezione na diversityindex/pl/jaki-filtr-do-wody-wybrac/ :) Dużo praktycznych porad, które pomogą w wyborze.

czoko752
Posty: 1027
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Woda do biura

Post autor: czoko752 »

Ja jestem za ekologicznymi i prostymi rozwiązaniami. Do biura polecałbym dzbanki filtrujące, które można napełniać wodą z kranu. Można je zamówić np. w tym sklepie aquamelior/pl/k/dzbanki-do-filtrowania-zestawy-dzbanek-filtry/aquaphor w całkiem dobrej cenie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Woda do biura

Post autor: bonyard »

Jeśli zależy wam na poprawie jakości wody to koniecznie sprawdźcie sobie filtry do wody aqua filter . Ja z nich korzystam i jestem bardzo zadowolona

ODPOWIEDZ