Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: Malina »

"""Edukacja w domu,nauczanie zdalne to jakaś farsa,zwłaszcza kiedy mama też musi pracować zdalnie.

Obecnie w moim domu jest to trudne do pogodzenia.By w tym całym zamieszaniu nie zwariować,warto wspomagać się sprawdzonymi radami,najlepiej tymi z bloga dla pracujących mam pracujacamatka/pl/praca/praca-zdalna-jak-ja-zorganizowac-w-domu-aby-przy-tym-nie-zwariowac/

Blog jest fajnie i zrozumiale prowadzony,każda mama,każda kobieta znajdzie na nim coś dla siebie.
"""

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: AsiaS »

Edukacja w domu może być często dosyć uciążliwa i mało skuteczna..warto szukać jakiś sposobów na miłą i oczywiście produktywną naukę, dlatego ja kupiłam do pokoju swojego dziecka tablicę kredową, super sposób na zabawę i pisanie :) Kupiłam ją na tablice-magnetyczne/com/tablice-kredowe.html i kompletnie nie żałuję :) Mój syn jest bardzo zadowolony.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: emiliakozak »

Każde dziecko, które uczy się w domu musi mieć dostęp do komputera. Jeśli nie chcesz wydawać zbyt dużej gotówki to dobrym rozwiązaniem będzie poleasingowe laptopy , które mają naprawdę dobre parametry techniczne, ale można je kupić w dużo lepszej cenie. Każdy sprzęt jest dokładnie sprawdzany, więc możesz być spokojny o jego stan. Możecie liczyć na pomoc i wsparcie pracowników, którzy zawsze znajdą coś odpowiedniego do waszych potrzeb.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: bebefa »

A normalnie nic nie mówcie, bo ja chyba z tym oszaleję. Dzieciaki mi mówią, że na nich powinna czekać chemia od podstaw , bo niczego nie ogarniają, a już niedługo czas egzaminów. I co ja mam teraz zrobić? Jak ja mam im coś na ten temat powiedzieć? Ogólnie sporo osób ma problem z tym i ja myślę, że nie podołam. I pytanie, czy ChemMaster ich nauczy?

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: bonyard »

Zdalna czy nie zdalna, książki są i tak te same. Co najwyżej można poszukać internetowo jakieś w dobrych cenach na taniaksiazka/pl/podreczniki-do-matury-c-313_11053.html. Sama edukacja dziecka w domu nie jest niczym złym

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: dolores »

A nie lepiej poszukać dobrego i sprawdzonego przedszkola? Sama zapisałam mojego syna do Tequesta i szczerze mówiąc to był świetny wybór, tym bardziej, że Pani Magda i Docey z zerówki, stanowią super team, zawsze przygotowane do zajęć, pełne kreatywności, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru. Moje dziecko aż promienieje gdy ma iść do przedszkola

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: mojra »

Jeśli wasze dziecko zmaga się z problemami, to nie uważam że edukacja domowa jest dobrym wyborem. Zwróćcie uwagę na przedszkole terapeutyczne: http://www.centrum-terapii.pl/przedszko ... peutyczne/ a dokładnie przedszkole Promitis. Moim zdaniem, warto właśnie tutaj posłać swoją pociechę.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: czoko752 »

Taka forma edukacji zyskuje na popularności od wielu lat. Warto wprowadzić do zajęć takiego dziecka również programowanie, ponieważ jest to bardzo ceniona i porządną umiejętność. Można dziecko zapisać na taki kurs również online https://pixblocks.com/ . Jak najbardziej polecam.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: Bakeneko »

My z pewnością nie zdecydowalibyśmy się na taką edukację. Już teraz na poziomie nauczania przedszkolnego wybieramy dla naszego malucha odpowiednią placówkę dostoswaną do jego potrzeb. Gdybyś była jednak zainteresowana to zajrzyj na Przedszkole Warszawa wola - z pewnością to jedno z miejsc godnych polecenia

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Edukacja dziecka w domu

Post autor: zuzula12 »

Ze swojej strony mogę Wam polecić usługi, z których sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Jeżeli szukacie kursów i szkoleń dla branży IT, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić ofertę na stronie - https://coderslab.pl/pl/javascript-developer-react .

ODPOWIEDZ