Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Pediatra

Post autor: wloczykijka »

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak ważne dla naszych dzieci są częste wizyty u pediatry na badana kontrolne. Lekarz dzięki temu jest w stanie zdiagnozować różne choroby i problemy naszych pociech, często nawet o podłożu genetycznym. Ja osobiście z dzieckiem udaję się na wizyty do pediatry https://pediatra.slask.pl/, która przyjmuje na terenie Śląska. Jestem naprawdę zadowolona, bo lekarz posiada ogromną wiedzę i zawsze okazuje się pomocna. W przypadku choroby mojego syna potrafi natychmiastowo określić jego dolegliwość i przypisać odpowiednie antybiotyki.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pediatra

Post autor: czoko752 »

Pediatra też potrzebuje odpowiedniej odzieży do przyjmowania pacjentów. Tutaj odziezdlamedyka/pl/ macie ofertę na ubrania wygodne i dobrej jakości. Co też ważne są w przystępnej cenie więc oferta w sam raz dla każdego lekarza.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pediatra

Post autor: zuzula12 »

"Zdrowie dzieci jest bardzo ważne, kontrolne badania trwają chwilę, a mogą naprawdę bardzo pomóc.



doradca kredytowy warszawa
"

Dżonko
Posty: 402
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Pediatra

Post autor: Dżonko »

Łapcie namiary na pediatrę w Warszawie - cmp.med/pl/zakres-uslug/konsultacje-lekarskie/pediatria/ . U nas ogromny problem był z wysypkami różnymi, ale na szczęście w końcu udało się zdiagnozować co je powodowało. Pierwszy rok życia to niezliczona ilość wizyt u pediatry, ale to tak to już tymi naszymi maluszkami jest.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Pediatra

Post autor: milka »

Niestety spotkałam się z tym, że niektórzy pediatrzy bagatelizuja objawy u dziecka i uważają, że rodzice wymyslają. Starszne to jest. My akurat mamy zaufanego lekarza z powołania. Ostatnio polecił nam badanie wes i chcemy je wykonać. To badanie, które pozwala na analizę genów u dzieci i dorosłych a co za tym idzie wykrycie różncyh chorób genetycznych.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Pediatra

Post autor: mrozek »

U dzieci można spotkać takie choroby jak na przykład różyczka. Dlatego warto wiedzieć trochę więcej o tej chorobie. Tutaj znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na ten temat: nowafarmacja/pl/blog/rozyczka-u-dzieci-jakie-ma-objawy-jak-mozna-sie-nia-zarazic-i-jakie-ma-powiklania .

ODPOWIEDZ