Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 473
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Klej do paznokci

Post autor: galaretek »

Zamawialiście może kiedyś klej do paznokci przez internet? Szukam naprawdę dobrej i sprawdzonej drogerii internetowej, jednak nie mogę nic konkretnego znaleźć. Jedynie moja znajoma wysłała mi wczoraj taki link https://drogeriadlaciebie.pl/Sztuczne-p ... -klej-c253 . Mają oni całkiem spory wybór, a ich ceny są bardzo atrakcyjne. Warto się na nich skusić?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Klej do paznokci

Post autor: Betka89 »

Różnego rodzaju kompletne zestawy do robienia paznokci możecie znaleźć tutaj - drogeria/pl/zestawy-do-stylizacji Gotowe zestawy umożliwią wytworzenie manicuru jaki akurat chodzi Wam po głowie. W tym przypadku warto stawiać na produkty wysokiej jakości i znanych firm, żeby mieć pewność, że paznokcie będą się prezentowały idealnie przez dłuższy czas.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Klej do paznokci

Post autor: paździoch »

Ogromnyu wybór materiałów do manicure znajdziesz tutaj, w tym i pożądany dobry klej nails/pl Sama zastanawiam się nad zakupami u nich, bo w wolnych chwilach dorabiam sobie na paznokciach, mam sporo stałych klientek a moje zapasy pomału się kończą.

milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Klej do paznokci

Post autor: milena49 »

Paznokcie na klej nie są modne, a na pewno bardziej szkodzą niż manicure hybrydowy. Można sobie taki zafundować, dzięki specjalnym lakierom eveline/pl/paznokcie/manicure . Są one trwałe, długo się utrzymują i nie zdzierają się np. przy myciu naczyń. W ofercie są kolory odważne i bardziej stonowane.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Klej do paznokci

Post autor: wesołek »

A no jak na razie to nie zamawiałam takiego kleju do paznokci. A to dlatego, że jak na razie to uczę się robienie hybryd. Więc szukałam jakie lakiery są najlepszym zakupem i znalazłam tę stronę kosmetologa/pl/artykuly/lakier-hybrydowy-3w1-czego-jeszcze-o-nim-nie-wiesz.html dzięki której dowiedziałam się, że jest tai lakier hybrydowy 3w1 i t bardzo dobry. Także zdecydowanie taki lakier musze kupić.

zuzula12
Posty: 1642
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Klej do paznokci

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://polska-drogeria.pl , na której znajdziecie ofertę drogerii z polskimi produktami. Z jakich kosmetyków korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

ODPOWIEDZ