zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Dieta

Post autor: zuzula12 »

Myślicie nad zamówieniem diety pudełkowej? Według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób które nie mają czasu na gotowanie. Polecam Wam bodychief/pl/ , posiadają oddziały w całej Polsce, z pewnością któryś z nich jest w Waszej okolicy. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dieta

Post autor: bonyard »

Nie ma co się zastanawiać, po prostu wypróbuj i będziesz wiedzieć czy to dla ciebie. Jeśli natomiast chodzi o przekąski czy słodkości to też trzeba stawiać na zdrowe produkty np. niskokaloryczne batony pełne błonnika

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Dieta

Post autor: Kreśka »

Fajną opcją na pewno są zabiegi laserowe wyszczuplające, a dostępna jest ich cala masa na przykład w klinikamiracki/pl/klinika-miracki-katowice/

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Dieta

Post autor: papilotka »

Jesli chodzi o diete, to na pewno warto udac sie do profesjonalnego dietetyka odchudzanie.medicover/pl/ , wtedy mamy pewnosc, ze wszystko bedzie rozpisane tak jak trzeba. Wazne jest tez to, zeby na samym poczatku przeprowadzic bardzo dokladny wywiad

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Dieta

Post autor: emiliakozak »

Interesuje was dieta ketogeniczna, ale szukacie inspiracji do tworzenia pysznych posiłków? Koniecznie zajrzyjcie na sosta/pl/dieta-ketogeniczna-przepisy/ gdzie znajdziecie przepisy. Jadłospis diety ketogenicznej zakłada spożywanie codziennie 75% tłuszczu, 20% białka i około 5% węglowodanów, więc trzeba to jakoś rozsądnie zaplanować, aby wszystko pasowało. Zakłada ona użycie tłuszczy takich jak m.im. olej lniany, olej rzepakowy, olej kokosowy czy masło klarowane.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dieta

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli stosujesz dietę to na pewno przyda się ją wzmocnić odpowiednimi ćwiczeniami. Nie trzeba wiele bo na początek zakup taki stepper marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Steppery-1028.html i kilka przyrządów. Na pewno jeśli połączysz dietę i ćwiczenia to osiągniesz sukces.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Dieta

Post autor: emiliakozak »

Jeśli poszukujecie porządnej diety pudełkowej, a jesteście z Olsztyna to zajrzyjcie na stronę bedietcatering/pl/olsztyn/. Co ważne do wyboru jest 5 posiłków w opcji BeDiet Optimal (rac BeDiet Vege -opcja dla wegetarian, ale spożywających produkty mleczne, jaja oraz miód lub BeDiet Vege + Ryba. Jest to dieta bezmięsna + bogate w zdrowe tłuszcze ryby. Każdy znajdzie coś dla siebie, w odpowiedniej kaloryczności.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dieta

Post autor: milka »

Od siebie mogę polecić konsultacje dietetyczne. Jestem zdania, że taka pomoc jest na wagę złota. Sama mam nadwagę i gdyby nie dietetyk pewnie do dzisiaj bym tyła. Tak to mam już dziesięć kilogramów na minusie i walczę dalej. Liczę na to, że wrócę do prawidłowej wagi i zdrowia.

pyrtek
Posty: 352
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Dieta

Post autor: pyrtek »

My zamawiamy catering dietetyczny od medidieta/pl/ - opracowuja go faktycznie specjalisci od zywienia i dbaja o roznorodnosc i zroznicowanie posilkow :)

ODPOWIEDZ