synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: synia »

Prawda jest taka, że aby żywność była faktycznie zdrowa, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj hamilton/com/pl/oferta/badania-zywnosci-i-pasz/analiza-zywnosci/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat analizy żywności. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Macie tam bowiem namiar na laboratorium, które zajmuje się między innymi analizą żywności.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego baru z sushi, to zdewcydowanie mogę Wam polecić katowice.sushiking/pl/ , poniewaz jest to miejsce, które często odwiedzam. Przede wszysktim mają bardzo dobre ceny oraz jest możliwość dostawy do domu.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: wloczykijka »

A jeżeli chodzi o oleje to jakie stosujecie i gdzie kupujecie? Pytam, bo znajoma ostatnio wspominała mi o https://www.aleora.pl/pl/c/Oliwa-0%2C2-/25 . Jest to podobno rewelacyjny produkt za niewielkie pieniądze. Najlepsza oliwa dostępna aktualnie na rynku. Taką opinię cieszy się właśnie ten produkt. Jeżeli potrzebujecie czegoś zdrowego to zdecydowanie będzie dla Was.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: evie »

ja tez jestem od jakiegos czasu na diecie :) postanowilam zadbac o swoje zdrowie i diametralnie zmienic nawyki zywieniowe. Bardzo mi w tym pomogla pani dietety z kliniki odchudzanie.medicover/pl/ pomoc specjalisty to duuuze ulatwienie

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: mojra »

Ja myślę, że do zdrowego jedzenia z powodzeniem można zaliczyć też przekąski włoskie Ja w szczegolnoći lubię bruschette, którą tak naprawdę można przyrządzić na wiele sposobów.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: bonyard »

Często ludzie zapominają o takich produktach jak ciecierzyca czy soczewica. Zapominamy jak wartościowym składnikiem dań one są. W sklepach typu bee/pl/9197-rosliny-straczkowe można bardzo często trafić na promocje na tego typu produkty. U mnie w domu regularnie one królują ze względu na to że reszta rodziny uwielbiam potrawy z ciecierzycą

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: mojra »

Ja też sięgam po zdrowe jedzenie. Cieszę się, że koleżanka dała mi namiar na sklep swojskapiwniczka/pl/ bo właśnie tutaj mogę kupić wszystko to, czego potrzebuję do przygotowania pożywnych posiłków. A wy, gdzie zamawiacie?

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: milena49 »

Osobiście uważam, że warto zadbać o to by każdy element naszej diety był zdrowy. Dotyczy to także wędlin, które spożywamy. Poszukajcie produktów z tej masarni wedlinyzdebiny/pl/ - jestem pewna, że spełnią wasze oczekiwania. Są nie tylko pyszne, ale i zdrowe, bo bez mom i innych zbędnych dodatków. Naturalny skład, naturalne wędzenie, tradycyjny smak z natury.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: grażynka011 »

Dla mnie jednak baton musli jest podstawą. Nie dość, że jest naprawdę mega wartościowy to również smakuje przepysznie, więc warto wprowadzić je do swojej diety. Na pewno wam również przypadną do gustu

Mirta
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:47 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Mirta »

Warto też stosować niektóre suplementy diety w płynie zdrowyziolowy/pl/pol_m_Zdrowe-ziolowe_Suplementy_w-plynie-199.html Mi bardzo przypadły te zawierające krzem, mangan, bor. Przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości.

ODPOWIEDZ