marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: marina »

Od czasu do czasu można sobie pozwolic na grzeszne jedzenie, nie mówię że nadmiar ale trochę, ja staram się zdrowo odżywiać, tak samo moja rodzinka, ale mój mąż lubi czasem sobie coś dobrego zjeść, dlatego staram się by zjadł coś treściwego, ale świeże. Czasem bywa że zamówię u producenta Karol- zakłady mięsne wędlinki czy też kiełbasę białą która i ja lubię.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: milena49 »

Jeśli chodzi o takie zdrowe produkty to ja mogę zaproponować soki marki Korab Garden. To soki w 100% naturalne, bez żadnych dodatków. O ich jakości świadczą liczne certyfikaty. Tu korabgarden/pl/pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc ich sok z aronii. Tłoczony w niskiej temperaturze. Jest źródłem witamin i minerałów, a do tego jest pyszny.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na bardzo dobry makaron z soczewicy ? Moja rodzina go uwielbia, dlatego bardzo często go kupujemy. Jest przepyszny i dodatkowo zdrowy co jest również ważne

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: emiliakozak »

Na pewno nie warto rezygnować ze słodyczy i ciast, gdyż na szczęście istnieją zdrowe zamienniki, które nie posiadają cukru, glutenu czy ulepszaczy. Na wegekafej/pl poznacie cukiernię oferującą szeroki wybór wegańskich produktów. . Zamiast cukru niego używają ksylitolu, syropu z agawy, syropu klonowego lub owoców np. bananów, które świetnie sprawdzają się w tej roli i nadają deserom odpowiedniej słodyczy.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Remontowa »

Zdrowe jedzenie to takie, które przygotowuje się ze sprawdzonych produktów, no i najlepiej, gdy robi się je samodzielnie. Ja bardzo lubię róznego typu kiszonki, ponieważ nie tylko są super smaczne i są świetnym dodatkiem do wielu dań, ale też koszone warzywa to prawdziwa bomba witaminowa. Z dzieciństwa pamiętam tylko kiszenie kapusty i ogórków w moim rodzinnym domu, ale niedawno odkryłam, że można kisić także inne warzywa. Tu superbutelki/pl/pl/blog/Co-mozna-kisic-Popularne-i-nietypowe-propozycje/40 bardzo fajnie opisano co można kisić i dlaczego warto jeść kiszone warzywa.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: emiliakozak »

Coraz więcej osób jest świadomych tego, że zdrowe jedzenie wpływa na ich samopoczucie, wagę czy stan zdrowia. Na stronie sosta/pl możecie poznać firmę oferującą oleje, musztardy, masła klarowane czy ocet. Brak styczności ze światłem, wilgocią i nieodpowiednią temperaturą gwarantuje zachowanie pełni smaku i zdrowotnych właściwości. Z pewnością będziecie zadowoleni ze smaku i zostaniece stałymi klientami.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: zuzula12 »

"W moim przypadku staram się zdrowo odżywiać, kupuje produkty w miejscowych, małych sklepach.



środki na potencję bez recepty
"

Sajon
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 14, 2020 2:17 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Sajon »

Byłam kiedyś na ciekawym spotkaniu ze specjalistami od kontroli jakości żywności, opowiadali jak rozpoznać żywność, która jest na prawdę zdrowa. Uczyłam się czytać etykiety na produktach, żeby nie kupować tego co nas truje. Nauczyłam się kupować produkty, które uznała za w miarę bezpieczne. Przeglądam regularnie gazetki reklamowe supermarketów wyszukując do kupienia tylko tych pewnych egazetka/com/aldi/gazetka-aldi-31-01-do-05-02-2022-pelny-katalog-id5222/

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Dżonko »

W mojej ocenie zdrowe jedzenie, to takie, które sami sobie przyrządzimy. Ja staram się gotować z najmniej przetworzonych produktów. Kupuję mięso, sama je miele - swojskiwyrob/pl/93-maszynka-zelmer-5 . Warzywa też zawsze tylko surowe, nie jakieś gotowe paczki. Wiem z czego gotuję i co jem. To dla mnie ważne.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Dżonko »

Warto stawiać na naturalne produkty. Zamiast cukrem słodzić miodem, to zdecydowanie zdrowsze (i nie chodzi o diabetyków, to inny temat). Tutaj miod/pl/prawdziwe-miody-gdzie-kupic-jaka-cena-jak-odroznic/ możecie poczytać sobie o prawdziwych miodach i o tym, jak je odróżnić. Grunt to znaleźć dobre źródło, najlepiej jakiegoś pobliskiego pszczelarza i od niego kupować.

ODPOWIEDZ