paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: paździoch »

Co do oleju to na pewno nie można go wykluczyć z diety bo jednak każdy z nas potrzebuje wszystkiego po trochu. Nie można całkowicie wyeliminować tłuszczów tak samo jak białka czy węglowodanów. Poza tym oliwa z oliwek świetnie się sprawdza. W sklepie internetowym zdrowysklep24/pl/ można taką oliwę z oliwek prawdziwą z Grecji kupić.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Kasieńka »

Ja od dwóch lat staram się zdrowo odżywiać, z racji że mieszkam na wsi, dostęp do niektórych produktów mam utrudniony ale na szczęście w necie mogę zamówić wszystko. Uwielbiam owsiankę z daktylami więc zawsze szukam fajnych okazji na ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Daktyle.htm .

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: pyrtek »

moze i dostep utrudniony ale o ile wieksze mozliwosci samodzielnej uprawy! Mega fajna opcja. Sama probuje w mieszkaniu utrzymac troche ziol w doniczkach. teraz doszedl do nich jeszcze koperek w doniczce ktory naprawde pieknie mi rosnie :)

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Kreśka »

Od czasu do czasu można sobie też pozwolić na coś mniej zdrowego ale pysznego. Ja znalazłam granita hurtownia - hurtownia-smakosz/pl/granita/ i wprowadzamy to u nas w lokalu jako dodatkowe urozmaicenie :)

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Kaśka »

Za kilka tygodni będziemy planować świąteczne menu. Pewnie zaraz powiecie ile to niezdrowego i nadmiarowego jedzenia pochłoniemy siedząc przy świątecznym stole. Chciałabym więc Was uspokoić, po świąteczne potrawy, których raczej niewiele jadamy przez cały rok niosą w sobie składniki bardzo potrzebne naszym oczom. Na świątecznym stole nie zabraknie dań, których głównym składnikiem będzie jajko. Nie obawiajmy się o cholesterol. Wg aktualnych badań, jajka jedzone w całości (żółtko+białko) nie podwyższają poziomu cholesterolu LDL. Mają więcej dobroczynnych składników niż niejeden spożywany pokarm. Korzystajmy zatem ze świątecznych zwyczajów i zróbmy sobie jajeczną ucztę. Pisze o ty Fundacja Zobaczyć Jutro zajmująca się problemami wzroku u dzieci. Poczytajcie zobaczycjutro.org/wielkanocne-dania-z-jajek-to-zbawienie-dla-naszych-oczu/

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: tonga »

Ja sama robię w domu przetwory, nie kupuję już gotowców ze sklepu. Przynajmniej wiem co jem :) Ostatnio szukałam nawet firmy, która zrobiłaby dla mnie etykiety ekologiczne i wpadła mi w oko oferta drukarni Eticod eticod/pl/etykiety-ekologiczne/. Rozbudowana oferta, świetne ceny, sprawna realizacja zamówień.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: czoko752 »

Jeśli chcecie przygotowywać dla siebie zdrowe jedzenie to warto to zrobić na dobrej jakości patelniach. Tutaj gerlach/pl/zestaw-patelni macie ofertę na właśnie takie patelnie, są wyprzedaże teraz na nie więc tym bardziej polecam.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Bakeneko »

a co powiecie o odpowiendim oliwa z oliwek omega 3 ? Z tego co mi wiadomo świetnie dziąła na serce mozg i uzupełnia wszelkie inne niedobory :D

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: bonyard »

Ja ostatnio produkty spo0żwycze zamawiam online. Na intrenecie o wiele łatwiej dostać zdrową żywność niżeli w sklepie stacjonarnym. A takie strony jak bee/pl/9197-zdrowa-zywnosc-i-delikatesy-rosliny-straczkowe często miewają lepsze ceny jak w centrach handlowych

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: zuzula12 »

Ja mogę wam polecić sklep winotoskanii/pl tutaj macie dostępne włoskie artykuły spożywcze. Oferują najlepsze i lokalne produkty jak sery i wędliny ale też oferują kawę, słodycze no i oczywiście rożnego rodzaju makarony i mąki. Na stronie znajdują się też przepisy na najpopularniejsze włoskie dania. Sprawdźcie i zapozujcie się z ofertą.

ODPOWIEDZ