wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: wesołek »

Zdrowe jedzenie jest bardzo ważne, lecz od czasu do czasu każdy z nas lubi zjeść coś innego bardziej treściwego. Dlatego też bardzo fajnym miejscem jest restauracja Little Barrel w Warszawie a konkretnie na Kabatach. Tylko w tej restauracji można znaleźć wiele bardzo ciekawych dań i to bardzo zdrowych i smacznych. Także od razu widać, że tę restaurację tworzą ludzie z pasją dlatego też panuje tam niezwykły klimat i atmosfera

Awatar użytkownika
Slonik
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:23 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Slonik »

Szukasz sprawdzonej i profesjonalnej restauracji, która oferuje pyszne sushi? Zależy Ci na miłej obsłudze i przyzwoitych cenach? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę Ci polecić ten lokal sushiking/pl/. Osobiście sam często chodzę tam ze swoimi znajomymi i muszę Ci powiedzieć, że ciężko jest znaleźć lepsze miejsce, gdzie możesz zjeść świeże i pyszne sushi. To właśnie w tym miejscu jadłem swoje pierwsze rolki i muszę przyznać, że nie zawiodłem się. Później jadłem sushi w innych miejscach, jednak ten lokal z pewnością był tym najlepszym. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym, bo naprawdę warto!
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: gierka »

Zdrowe jedzenie to w dzisiejszych czasach stało się bardzo ważne. A jednak dawniej nie zwracano uwagi na to czy jemy zdrowo i ludzie długo żyli. Szukając wyjątkowej restauracji trafiłam na Restauracja U Wienawy w Warszawie. Nie powiem bo nazwa bardzo mnie zaciekawiła i zastanawiałam się co pod nią może się kryć. Okazało się, że jest to oficerska kuchnia historii polskiej którą bardzo chętnie w taki sposób poznam. Jednak ułani także uchodzili za koneserów dobrego alkoholu i jedzenia. I tego wszystkiego właśnie tutaj skosztujemy

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Remontowa »

Przede wszystkim warto samemu gotować, a nie kupować jedzenie do podgrzania czy produkty bardzo przetworzone. Ja co roku robię zaprawy, na każdy słoik przyklejam etykiety na słoiki i wiem co w nim jest i kiedy zostało przygotowane. Dzięki temu wiem, że ja i moja rodzina jemy zdrowo, ponieważ wielu produktów nie musze kupować, gdyż mam je w swojej spiżarni.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: budowlaniecja »

Ja ostatnio dowiedziałem się że jest zdrowa mąka żytnia. Znalazłem ją tu bee/pl/podlaskie-maki-ekologiczne-maka-zytnia-chlebowa-typ-720-1-kg-bio_p997757.html Jest ona produktem ekologicznym, który nie zawiera polepszczy i dodatków chemicznych. Słyszałem że bardzo dobry jest chleb z tej mąki. Nigdy jeszcze sam nie piekłem - ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Marzena21 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia informacji na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo faktycznie warto według mojej oceny - swiatmiodow/pl/ .

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: akacja56 »

Ja lubię ostatnio kanapki z miodem . Czytałam wiele na temat miodów na miod/pl i przyznam, że jest to temat bardzo interesujący i warty uwagi, każdy znajdzie dla Siebie jakiś dobry i odpowiedni na różne dolegliwości. Warto szukać ciekawych takich informacji i korzystać z nich.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: zorba »

Ciekawa jestem czy przy swoim zdrowym jedzeniu stosujecie różne przyprawy. Ja chcę przejść na dietę ale nie jestem pewna czy będę mogła dodawać do potraw na przykład curry ceneo/pl/Przyprawy_jednoskladnikowe/Rodzaj:Curry.htm / . Przeczytałam, że ta mieszanka ma bogaty skład i zbawiennie wpływa na funkcjonowanie organizmu.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: wloczykijka »

A jak warto przechowywać zdrowe jedzenie? Ja na przykład myślałem o takich torebkach https://www.efekt.eu/oferta/rozne . Gdzieś w necie przeczytałem, że są bardzo efektywne w tej kwestii. Jak uważacie? Jest tu może ktoś kto z tego korzystał i może się wypowiedzieć? Czekam na Wasze komentarze.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: bebefa »

Ja to wam powiem, że sporo się już nauczyłam, ale jeszcze więcej chcę się dowiedzieć, bo u mnie tak naprawdę wiele rzeczy nie może być stosowanych i tak dalej. Więc po prostu szukam sposobów na to, żeby jakoś ta dieta się uzupełniała z wymogami zdrowotnymi. Sprawdzam na przykład, czy olej rzepakowy tłoczony na zimno nadaje się do smażenia .

ODPOWIEDZ