dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: dolores »

Jest wiele produktów, bez których nie wyobrażam sobie mojej kuchni :) Jednocześnie staram się zdrowo odżywiać, więc wybieram produkty takie jak majonez wegański są dużo zdrowsze, mniej kaloryczne i ekologiczne :) Na fitorsweet/pl/dania-i-dodatki/dodatki-do-dan/sosy-ketchupy-majonezy-musztardy/majonezy-musztardy-sos-tatarski znajdziecie zdrowe i bardzo smaczne alternatywy dla codziennych produktów spożywczych :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: zuzula12 »

Czy ktoś z was chciałaby zakupić przyczepę gastronomiczną? Polecam sprawdzić na stronę sprzedaż food truck to oferta na najlepsze przyczepy gastronomiczne. Ładne eleganckie i odpowiednio wyposażone. Zobaczcie sami jeśli chcecie rozwijać swój biznes gastronomiczny.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: sokol »

Wiele osób dość ciężko przechodzi covid. Często wiąże się to także z brakiem apetytu - a przecież organizm trzeba wspierać w walce z wirusem. Dlatego poczytajcie o nutridrinkach dostępnych w aptekach DOZ w super cenach. Są to nutridrinki Fresubin oraz Nutrica.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: emiliakozak »

Jeśli lubicie słodkości, ale chcielibyście spróbować ich w zdrowszej wersji to na stronie wegekafej/pl możecie poznać cukiernię, która jest w pełni wegańska i mieści się na terenie Poznania. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór smaków, wzorów i kolorów, które sprawią, że wasze torty i desery będą przepięknie się prezentowały, a jednocześnie smakowały. Każdy znajdzie coś dla siebie, nawet najbardziej wymagający klienci.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Remontowa »

Teraz jest bardzo duży wybór rozmaitych produktów spożywczych, jednak naprawdę trzeba bardzo uważać na to co się kupuje. Wiele artykułów jest wysoko przetworzonych lub zawiera konserwanty i ulepszacze, które niekoniecznie korzystnie wpływają na zdrowie. Ja od dłuższego czasu stawiam na eko żywność pochodzącą od polskich producentów. Produkty ekologiczne może i są troszkę droższe niż pozostałe, ale za to są zdrowe, nie są zanieczyszczone nawozami i środkami chemicznymi i nie zawierają żadnych polepszaczy smaku.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: mojra »

Grunt to używać dobrej jakości produktów, do przyrządzenia posiłków :) Ostatnimi czasy to nawet jedzenie zamawiam online. W sklepie winotoskanii/pl mają szeroki asortyment włoskich produktów - sami sprawdźcie.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: erica »

No tak, trzeba zwracać uwagę na to co się je itd. Często ludzie się zastanawiają nad tym, czy produkty bogate w tłuszcze zwierzęce są zdrowe? Otóż wszystko w odpowiednich ilościach, bo w tym wypadku ich nadmiar może być jednak przyczyną miażdżycy i chorób układu krążenia.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: tonga »

Też dbam o to, by moja codzienna dieta była nie tylko odpowiednio zbilansowana ale także by opierała się o ekologiczne i zdrowe produkty. Odkryłam już nawet miejsce, gdzie warto zamawiać świetne oleje tłoczone na zimno, to olejewielkierychnowo/pl/. Produkcją olejów zajmują się od dawna, cechuje je najlepsza jakość a przy tym rozsądne ceny. jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich próbować to warto nadrobić zaległości :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: bonyard »

Jeśli myślicie o jakimś zakupie do kuchni w kontekście zdrowego jedzenia to prasa do wyciskania oleju będzie dobrym pomysłem. Gwarantuje że wam posmakuje i nigdy wiecej nie bedziecie kupować :)

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: zorba »

Obecnie trzeba uważać, jakie jedzenie się kupuje. Najlepiej wybierać sprawdzonych oraz poleconych dostawców pożywienia. Na przykład, jeśli chodzi o wyroby wędliniarskie to podobno Zakłady Mięsne Karol oferują świeże i doskonale przyprawione produkty. Czy ktoś z Was może już ich kosztował?

ODPOWIEDZ