Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Zdrowe jedzenie

Post autor: galaretek »

Hej! Kupujecie może przez internet zdrową żywność ? Ostatnio zastanawiam się nad takimi zakupami, jednak nie mogę się na nic ciekawego zdecydować. Macie może jakieś sprawdzone propozycje? Chętnie rzucę na nie okiem. Zależy mi również na szerokiej ofercie. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: burza »

Oczywiście Bo przecież nie musisz widzieć zmawiając najważniejsze jest wiedzieć skąd pochodzi i jak jest wytwarzana . Taką eko bazę warzyw mają w swojej ofercie na stornie ranozebrano/pl/ . Dodatkowo dają gwarancję świeżości i jakości swojego asortymentu. A jeżeli masz obiekcje co do pochodzenia i czy na pewno są zdrowe i eko to możesz sprawdzić z kąt pochodzą.

Katisa
Posty: 9
Rejestracja: czw maja 21, 2020 10:25 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Katisa »

Sądzę że do zdrowej żywności możemy śmiało zaliczyć produkty wykonane z konopii. Sam osobiście zaopatruję się z tego sklepu luuz/pl/kategoria-produktu/zdrowie/art-spozywcze/ jakość i smak potraw wykonywanych z pomocą tych produktów jest niesamowita!

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Monika »

Moim zdaniem w zdrową żywność najlepiej zaopatrywać się przez internet :) Prawda jest taka, że w sieci ceny takiej żywności potrafią być o wiele niższe, w porównaniu do sklepów stacjonarnych. Ja na przykład czasami robię takie zakupy w sklepie internetowym jawo2008/pl/, oferującym naprawdę bardzo szeroki asortyment ;) Polecam ;)

Lara72
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 24, 2020 1:22 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Lara72 »

Jeśli dotyczy Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia informacji na owy temat. Polecam w wolnej chwili bo faktycznie warto według mnie - progastronomicke.cz .

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Aldona »

Dieta jest wazna - w mlodym jak i podeszlym wieku. Moj wujek niestety bardzo sie zaniedbal pod tym katem i ma teraz problemy ze wrzodami dwunastnicy. Zdecydowalismy wiec aby udal sie do domu seniora Pod Topolami podtopolami.eu w Piotrkowie Kujawskim i rzeczywiscie to bylo dobre rozwiazanie. Je tutaj jak w domu a dieta jest zbilansowana. Personel czuwa nad jego zdrowiem i widac ze czuje sie lepiej.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: matea »

Ja staram się odżywiać zdrowo i racjonalnie. ograniczam mocno przetworzone produkty, jem dużo warzyw i owoców i unikam cukru jak ognia. kiedyś wydawało mi się to nierealne ale jest przecież tyle zdrowszych zamienników jak chociażby miód, syrop klonowy czy ksylitol :) więcej na ten temat można poczytać w artykule e-grajewo/pl/wiadomosc,Czym_zastapic_cukier,42682.html. a jak mieszkacie w Warszawie i szukacie sprawdzonego dostawcy takiej zdrowej i ekologicznej żywności to zdecydowanie polecam Rano Zebrano :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: tonga »

"""
Ja staram się odżywiać zdrowo i racjonalnie. ograniczam mocno przetworzone produkty, jem dużo warzyw i owoców i unikam cukru jak ognia. kiedyś wydawało mi się to nierealne ale jest przecież tyle zdrowszych zamienników jak chociażby miód, syrop klonowy czy ksylitol :) więcej na ten temat można poczytać w artykule e-grajewo/pl/wiadomosc,Czym_zastapic_cukier,42682.html. a jak mieszkacie w Warszawie i szukacie sprawdzonego dostawcy takiej zdrowej i ekologicznej żywności to zdecydowanie polecam Rano Zebrano :)
[/quote]


też kojarze RZ, złożyłam już u nich jedno zamówienie i we wrześniu wracam ponownie do takich ekologicznych zakupów., Teraz jesteśmy na urlopie więc póki co jemy na mieście głównie ale na pewno wrócimy do takiego zdrowego gotowania.
"""

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 3:26 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Bara66 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ten problem to koniecznie przejrzyj ten wpis. W moim odczuciu znajdziesz tu wszystkie najpotrzebniejsze zagwozdki. Gorąco zachęcam - gastro-sklep/pl .

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: budowlaniecja »

Ja mam ulubiony sklep w internecie gdzie zawsze znajduję zdrowe produkty. A ostatnio trafiłem na bardzo fajną ofertę tu bee/pl/t/makarony-dla-dzieci Są tu propozycje zdrowych, ekologicznych makaronów dla dzieci. Ja jestem pewny ze makaron dla dzieci safari przypadnie do gustu największemu niejadkowi.

ODPOWIEDZ