zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: zuzula12 »

Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. W moim przypadku miałem spory problem z owrzodzenie żylne goleni , dlatego zdecydowałem się zgłosić o pomoc do profesjonalnego chirurga naczyniowego z Warszawy.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: zorba »

Leczenie zdalne jest świetnym rozwiązaniem, jednak nie we wszystkich przypadkach. Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju uzależnienia to najlepiej robić to osobiście w odpowiedniej placówce leczniczej. Jest ich teraz bardzo dużo na terenie naszego kraju. Mój znajomy przebywa aktualnie w ośrodku terapii Niwa i jest zadowolony.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: milka »

Ja uważam, że nie jest to do końca złe. Wiele razy korzystałam z leczenia zdalnego i jestem zadowolona. Uważam, że o zdrowie można dbać na wiele sposobów. Dzisiaj trafiłam na ćwiczenia rozwijające mózg i chcę zacząć ćwiczyć mózg. W mojej rodzinie są przypadki alzheimera i chciałabym uniknąć tej choroby.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: zuzula12 »

Wiele osób nie radzi sobie z uzależnieniami, dlatego mogę Wam polecić usługi, z których sam skorzystałem i bardzo mi to pomogło. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę https://roka.info.pl/detoks/detoks-alkoholowy , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Ośrodka Terapii Uzależnień ROKA na Kaszubach.

ODPOWIEDZ