Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: Tikabum »

"Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

W jakich sytuacjach się to opłaca, a kiedy unikacie?
"

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: Igielnik »

"
Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

W jakich sytuacjach się to opłaca, a kiedy unikacie?
[/quote]


Jak dotąd ja sobie chwalę, jak mi potrzebne leki na szybko a wiem, że w przychodni pół dnia bym stracił, i jeszcze bym mnie tam z góry na dól obkichali, to wolę poradę online umówić, jak tu możesz telemedi/com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/

na NFZ albo prywatnie od 69 zeta i naprawdę ma się co trzeba, bez biegania i nerwów.
"

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam polecić sprawdzoną stronę, z której sam wielokrotnie korzystałem i nigdy nie było najmniejszego problemu. Wszystkim zainteresowanym tematem mogę polecić genialną stronę - recepty24/com/ , gdzie macie możliwość skorzystania z e-konsultacji oraz uzyskania e-recepty. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: tonga »

Ja nie mam nic przeciwko. Tego typu leczenie jest bardzo wygodną opcją dla pacjenta, nie trzeba wychodzić z domu i jechać do przychodni. Ja w ten sposób robiłam nawet ostatnio badania wstępne u lekarza medycyny pracy :) skorzystałam z oferty przychodni Medivita w Warszawie badania.medycynapracywawa/pl/. Błyskawiczny termin konsultacji, zaangażowany w swoją prace lekarz, profesjonalna obsługa pacjenta.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważne jest by regularnie wykonywać badania, dlatego śmiało mogę polecić wam planer zdrowia minimalistka/pl/planer-zdrowia . Dzięki niemu będziecie wiedzieć kiedy i na jakie badania się zapisać.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: sokol »

Mój wujek chorował na covid. To naprawdę poważna choroba. W ogóle nie miał siły ani apetytu, na szczęście ciocia podawała mu nutridrinki bo organizm musi być silny w walce z chorobą. Poczytajcie o nutridrinkach Fresubin oraz Nutrica dostępnych w aptekach DOZ w najlepszych cenach na rynku.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: tonga »

Ja generalnie nie mam nic przeciwko, sama też już kilka razy korzystałam z takich konsultacji online. Jakiś czas temu w ten sposób umawiałam się z lekarzem medycyny pracy z przychodni Medivita w Warszawie. Profesjonalna obsługa, błyskawiczny termin, pełne zaangażowanie ze strony lekarza. na plus rozsądne ceny i bezproblemowy kontakt.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: mrozek »

Warto jednak wiedzieć więcej o tym, z jakimi chorobami można się spotkać. W internecie znajdziecie wiele ciekawych artykułów na ten temat. Na przykład tu: nowafarmacja/pl/blog/bostonka-choroba-bostonska-wirus-bostonski-objawy-przebieg-zakaznosc-i-leczenie . Polecam lekturę.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: milka »

U nas w rodzinie występuje wiele chorób, które mogą być dziedziczne. Dlatego chcemy wykonać dzieciom badanie wes. Z tego co wiem to badanie mogą zrobić też dorośli. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Zdrowie jest najważniejsze i uważam, że lepiej się przebadać niż później płakać.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Jak wam sie widzi leczenie zdalne przez lekarzy?

Post autor: matea »

tonga pisze:
wt maja 17, 2022 1:11 pm
Ja generalnie nie mam nic przeciwko, sama też już kilka razy korzystałam z takich konsultacji online. Jakiś czas temu w ten sposób umawiałam się z lekarzem medycyny pracy z przychodni Medivita w Warszawie. Profesjonalna obsługa, błyskawiczny termin, pełne zaangażowanie ze strony lekarza. na plus rozsądne ceny i bezproblemowy kontakt.
to fakt, Medivita jest świetną placówką a ta możliwość umówienia się na konsultację i badania wstępne czy okresowe online jest naprawdę dużym udogodnieniem dla pacjenta https://badania.medycynapracywawa.pl/. Myślę, że warto dodać, ze w placówce można też skorzystać z pomocy stomatologa czy umówić się na badania krwi.

ODPOWIEDZ